Valagro

Valagro є провідною компанією в галузі виробництва та продажу біостимуляторів та поживних добавок, та її 12 філіях, розташованих по всьому світу.
На додаток до свого виробничого майданчика в Atessa, Італія, компанія має два інших діючих виробничих об'єктів у Норвегії, 2 інших в Індії та 1 у Бразилії.

Історія цінностей

Історія Valagro почалася у 80-х роках з відмінною рисою: постійне прагнення до інновацій, дбайливе ставлення до природи та дотримання етики. Саме ці аспекти дозволили компанії успішно зайняти міцні позиції на італійському ринку у вісімдесяті роки та закріпити свою присутність у світі, поступово збільшуючи кількість країн. Протягом 90-х років компетентність, орієнтація на клієнта та інновації дозволили Valagro вийти на європейський ринок та закріпити свою присутність на Сході та у Південній Америці, а потім і у Сполучених Штатах.

Міжнародний успіх

Нове тисячоліття починається з процесу промислової диверсифікації, воно стало можливим завдяки великим придбанням, що спочатку стосуються біологічних поживних речовин американської компанії Nutrecology, що спеціалізується на поживних речовин та екстрактах водоростей, постачальником яких були норвезькі компанії Algea e Nordtang. Потім Valagro придбало англійську компанію Maxicrop, разом із її дочірніми підприємствами в Австралії та Новій Зеландії, а також французьку компанію Samabiol.

І тепер, у 2015 році, з придбанням індійської біопестицидної компанії Sri Biotech Laboratories India Limited (сьогодні Valagro BioSciences), компанія Valagro виходить на новий сегмент ринку біопестицидів та нових технологій, таких як ферментація, посилюючи свою присутність на азіатському субконтиненті та підтверджуючи свій статус підприємства з виробництва біологічних продуктів сільського господарства.
Такі етапи консолідації розгалуженої дистриб'юторської мережі, що охоплює понад 80 країн, де зараз присутня компанія Valagro, маючи найширшу пропозицію та сертифікацію найбільших міжнародних органів сертифікації.

У каталозі представлені наступні фасовані добрива Valagro:

  • біостимулятори розвитку кореневої системи;
  • комплексні добрива, мікродобрива;
  • борне добрива, азотно-фосфорні добрива;
  • фітогормони та мікроелементи;
  • біостимулятор подолання стресових ситуацій;
  • біостимулятор інтенсивності фарбування плодів та ін.
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 44

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 44

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці