Насіння селери

Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння селери: асортимент і ціни в каталозі

Селера – одна з найцінніших культурних рослин для харчування людини. Корисні властивості селери майже не мають меж. Дуже важливо вживати не лише листя рослини, але й сам коренеплід. У цій культурі є велика кількість амінокислот, ефірних олій, а також багато вітамінів групи В, вітаміну Е, К та інших.

Листя, стебла і, звісно ж, коренеплід часто використовуються при приготуванні різноманітних перших страв, оригінальних гарнірів, салатів. Також його можна використовувати для приготування напоїв, багатих вітамінами (свіжі соки та інше).

Види та вирощування селери

Існує три види селери: кореневий, листовий та черешковий.

Кожен з них має різні нюанси вирощування:

  1. Листовий – добре витримує зниження температури і невеликі заморозки, а зрілий кущ може навіть зимувати на відкритій землі. Сіяти селеру слід на початку березня. Цей вид селери невибагливий до догляду, достатньо регулярно поливати і позбавлятися від бур'янів;
  2. Черешковий – цей вид дуже схожий на листовий, відрізняється лише більш потужними і м'ясистими черешками. Догляд за рослиною приблизно той самий. Деякі садівники, щоб зробити черешки більш ніжними і менш гіркими, за пару днів до збирання врожаю зав'язують верх рослини, а низ обгортають папером;
  3. Кореневий – цей вид селери, через тривалий термін вегетації, висаджують лише з розсади. Під час вирощування розсади слід кілька разів робити підсаджування, корінь слід укорочувати приблизно на 1/3. Якщо ви вирощуєте у відкритому грунті, не припустимо приземлення, дуже важливий також регулярний полив. Купити насіння селери кореневої за низькою ціною ви можете у нашому інтернет-магазині.

Бажаєте купити професійні насіння селери?

Рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину "Нове Насіння". Тільки якісний посадковий матеріал з усіма сертифікатами якості. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, і наша ціна значно нижча, ніж у конкурентів.

Якщо ви любите селеру, купити насіння для вас просто необхідно. Адже вирощене власноруч і з любов'ю завжди принесе більше задоволення від приготування та споживання.

Бажаємо вам щедрого врожаю, дорогі клієнти!