Насіння селери

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 22

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 22

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Продаж насіння селери оптом і в роздріб  

Селера – на нашій території, з XVIII століття, в той час рослинку використовували як декоративну. Потім овоч стали потрохи вивчати й виявили в ньому лікувальні властивості. Сьогодні селера це рослина, яку часто використовують на кухні, додаючи до різних страв. Насіння селери часто купують, через її неповторного пікантного смаку та приємного аромату. Купити насіння селери з доставкою по Україні можете в нашому інтернет-магазині «Нове Насіння».

Селера – користь рослини

Селера це одна з найбільш популярних рослин у дієтологів, вона містить всього 16 ккал в 100 грамах продукту. До більшості дієт обов’язково входить селера, оскільки ця рослина добре сприяє зниженню жиру. Для перетравлення треба більше внутрішньої енергії, ніж тієї яку ми можемо отримати. Також рослина має антистресові властивості. Селера допомагає при порушеннях обміну речовин в організмі та патологіях серця.

При серцево-судинних проблемах і атеросклерозі, додавання до раціону селери є обов’язковим. Висаджувати селеру рекомендується людям які хочуть налагодити роботу кишково-шлункового тракту, дуже добре допомагає при запорах.

Які існують види селери?

При виборі насіння селери, важливо враховувати, що селера буває різних видів. Три основні види:

  1. Листова – має дуже ароматну зелень, що буде рости ціле літо. Листя з гофрованими краями, які мають надзвичайно приємний запах та гарний смак. Такі сорти різняться високою стійкістю до зміни температури, засухи та похолодання. Можна вживати свіжою або приготувати салати та сушки;
  2. Черешкова має м'ясисте, сильно соковите коріння, та слабкий коренеплід. Відзначається гарною врожайністю, відмінним смаком та тривалою лежкістю. Якщо бажаєте консервувати або морозити, тоді радимо купити селеру саме цього виду;
  3. Коренева – даний тип садять заради коренеплоду. У дорослої рослини корінь має вагу до 1,5 кг. Відрізняється селера цього виду вегетаційним періодом. Селера коренева значно довше дозріває ніж інші види даної рослини, не менше 145 днів. В кореневої селери не можна зрізати стебла, бо це зупинить ріст коренеплоду. Цей вид найкраще підходить для зберігання зимою і для транспортування.

Вирощування селери

Вирощування селери не надто складне, треба лише враховувати деякі нюанси:

  • Для рослини треба відвести територію, де гарно падає світло, але може бути й незначне затінення;
  • Земля повинна бути пухкою та родючою. Кислотність ґрунту не повинна перевищувати нормальний показник. Можна вирощувати в слабокислих ґрунтах;
  • Садити насіння не треба дуже глибоко, оскільки воно тяжко проростає;
  • Головною умовою вдалого врожаю це регулярний та рясний полив, який треба чергувати з розпушуванням.

Купити насіння селери поштою по всій території України, можете у нас в інтернет-магазині «Нове Насіння» - тільки якісний і перевірений посадковий матеріал.