Насіння редиски

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 67

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 67

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Найкраще насіння редису в нашому магазині

Редис – це кладязь вітамінів весною. Не беручи до уваги гіркенький смак редису і використання його тільки свіжим, насіння цієї рослини залишається популярним серед фермерів. Не часто можна зустріти городника, який відмовиться садити цю прекрасну і корисну рослину.

Гарантований урожай можна отримати якщо Ви оберете, купити насіння редиски з доставкою по Україні в інтернет-магазині «Нове Насіння».

Чим корисний редис?

Кожного року на весні все більше фермерів міркують: «куплю насіння редису», оскільки завжди було так, що насіння редису завжди мало попит ранньою весною. У редису яскраво виражений смак, який до вподоби багатьом українцям приносячи при цьому користь вашому організму. Вміст гірчичного масла, дає цій рослині сечогінні властивості, та сприяє гарному апетиту. Також, він позитивно впливає на зняття набряків, правильної роботи кишківника та контролює рівень інсуліну в крові.

Такі елементи як: залізо, натрій, фосфор та магній, дають позитивний вплив на кровотворну систему, приводячи в норму процеси обміну в організмі. Такі вітаміни групи B, РР, С підтримують імунітет. Дуже багато також в редисці клітковини та пектину, це допомагає добре виводити з організму холестерин та токсини.

Як вибрати редиску?

Щоб купити насіння редиски поштою, або в інший спосіб, треба обов’язково розуміти, чим різняться сорти цієї рослини. Насіння редису відрізняються за:

  1. Часом дозрівання. Дуже часто люди стараються купувати 2 види насіння редиски. Перший вид, це ранній, що дає свій урожай вже за 15-20 днів після висадки. Другий вид, це середньоранній, який дає урожай через 20-25 днів;
  2. За формою та кольором плоду. В нашому каталозі Ви можете купити насіння редису як циліндричної форми, так круглої й овальної в тому числі. Колір редису буває дуже різним: червоним, білим, жовтеньким і ін. Зазвичай, те як виглядає овоч, не дуже впливає на його смакові якості;
  3. Способом вирощування. Зазвичай, насіння редису однаково добре підходять для висадки в закритий і відкритий ґрунт. Та бувають сорти, лише для відкритого ґрунту. Висадка в закритому ґрунті може грозити для Вас передчасним утворенням стрілок.

Посадка редису – рекомендації від спеціалістів магазину «Нове Насіння»

Редис – овочева культура, яка відноситься до рослин що мають середню тривалість світлового дня. Якщо редису буде мало або навпаки, багато сонця, то може бути передчасне формування суцвіть, але коренеплід при цьому не буде розвиватися.

При посадці редиски важливо мати на увазі декілька факторів:

  • Перед тим, як купити насіння редиски, треба знати на якій території буде вирощуватися ця рослина. Для ранніх сортів може підійти абсолютно будь-яка територія. Для середньоранніх було б добре відвести вологу, та затінену територію;
  • Найкращий для редису, це легкий та розпушений ґрунт. Кислотність має бути на невисокому рівні. Якщо такого немає, тоді на даній ділянці варто прибрати залишки органіки та внести вапно;
  • Не треба садити насіння редису дуже глибоко і на близький відстані між рослинками. Глибина посадки – 4 см;
  • Після того як посадили, повинен проводитися активний полив;
  • При дозріванні рослини, полив повинен бути нормовним. Через мірний полив може призвести до водянистості плодів. Але недостача рідини може зробити редиску дуже гіркою;
  • Щоб мати редис ціле літо, рекомендуємо купити насіння редиски різного часу дозрівання. Садити треба раз у два тижні.

Крім того, які умови вирощування, дуже важливим є якість посівного матеріалу. Купити насіння редиски у нас – це означає бути впевненим в отриманні висококласного посівного матеріалу з високою схожістю і відмінним проростанням.

Ми працюємо з найбільшими іноземними компаніями, які базуються на виробництві високоякісних овочевих культур, саме тому ми можемо гарантувати високу врожайність наших продуктів за належних умовах вирощування.