Насіння редиски

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 44

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 44

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння редису для дачі

Редис - дуже корисний і цікавий овоч. Він багатий на вітаміни РР, C, групи В, а також містить багато клітковини і корисних мікроелементів. З цієї рослини можна готувати чудові салати і холодні супи. Редис має низьку кількість калорій і добре підходить для дієт. Молоді листки цієї рослини також можна вживати в їжу. Оптові пакування насіння редису завжди дуже популярні, оскільки професіонали можуть сіяти їх протягом всього року, від початку весни до останніх днів осені - у відкритому грунті. Взимку - в скляних або поліетиленових теплицях. Культура стійка до холоду.

Види насіння редису

В нашому каталозі є великий вибір насіння редису, ось їх основна класифікація:

1. Вегетаційний період:

2. Забарвлення коренеплоду буває:

  • червоний;
  • білий;
  • червоно-білий.

У білого редису смак ніжний і без сильної гостроти.

3. Форма коренеплоду:

  • циліндрична;
  • овальна.

4. Гібриди та сорти.

  • Гібриди позначаються як F1 і дають якісний та стійкий урожай. Вони мають кращу стійкість до різних хвороб і шкідників. Добре переносять неблагоприємні умови для проростання;
  • Перевага сортів полягає в тому, що вони можуть давати нащадки для вирощування на другий рік. При цьому може знадобитися купити більше засобів захисту рослин оптом.

Вирощування редису

Найбільш досвідчені садівники купують насіння редису і висівають його якомога раніше, як тільки грунт почав прогріватися. Для збільшення періоду плодоношення рекомендується сіяти з інтервалом в 7-10 днів після початку потепління.

Зазвичай сіють смугою, по 5-10 рядків у одній стрічці. Між стрічками має бути приблизно 50-70 см, а між кожним рядком 10-15 см. На вільних від бур'янів територіях можна застосовувати широкополосний посів. Глибина посіву, як правило, 2-3 см.

Купити голландське насіння редису в Україні - це легко

Для цього потрібно лише зайти в наш каталог, вибрати позицію і оформити замовлення. Після цього ми зв'яжемося з вами, щоб пояснити, як далі купити насіння. Також ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які з радістю допоможуть вам вибрати відповідний гібрид саме для вашого регіону, всі наші контакти тут.

Колектив інтернет-магазину "Нове Насіння" бажає вам приємних покупок і багатого врожаю!