Насіння шпинату

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 28

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 28

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння шпинату: основні відомості та правила вирощування

Шпинат – це величезна кількість корисних елементів, що тонізують організм. Шпинат в Україні поки не отримав належної уваги. Французи називають цю рослину «король листової зелені», оскільки шпинат володіє властивостями, що покращують роботу шлунку людини. Саме тому українці кожного року все активніше хочуть купити насіння шпинату.

Користь шпинату

«Король листової зелені» має надзвичайно багато елементів: жири, вуглеводи, білки, кислоти та вітаміни. Білка в шпинаті майже так само, як і в бобових. Саме тому він має властивість швидко насичувати організм, та залишає тривалий час відчуття ситості, що є дуже добре при дієтах. Найбільш значений ефект показує при проблемах зі шлунком та кишковим трактом. Також в шпинаті багато каротину, лише в моркві цей показник вищий, тому шпинат добре допомагає при патологіях зору. Вміст заліза, робить цю рослину незмінною, при хворобах зв’язаних з кров’ю, або її поганому складу, понижує рівень гемоглобіну. Дана рослина зміцнює стінки судин. Шпинат обов’язково призначають людям, як лікувальна дієта при онкозахворюваннях. Важливим є те, що шпинат не втрачає свою лікувальну дію при температурній обробці.

Який сорт шпинату обрати?

Сорти шпинату поділяють за кількома основними критеріями: забарвлення, структура листя та період дозрівання. Наш інтернет-магазин «Нове Насіння» радить купити насіння шпинату поштою, таких видів:

  1. Городній. В нашому асортименті насіння шпинату:
  • «БОА / BOA» - швидкостиглий сорт із дуже гарним прямостійним листям від компанії Rijk Zwaan;
  • насіння шпинату ЕЛЬ ФОРТЕ F1 / EL FORTE F1 - листя округлі, товсті, темно-зелені, на коротких черешках, компанії Syngenta;
  • шпинат ЛАГОС / LAGOS - ранній холодостійкий сорт шпинату прекрасно показавший себе в українських кліматичних умовах. зазвичай, за місяць після висадки шпинату, вже можна збирати урожай. Тому для забезпечення постійного урожаю, радимо купити насіння шпинату з запасом. Так, ви зможете регулярно підсаджувати насіння для отримання урожаю упродовж всього сезону.
  1. Новозеландський. Від городнього різниться, структурою листків та смаком. Вони більш м'ясисті й соковиті, та мають в собі менше кислоти. Насіння даного типу швиденько виростають, набираючи велику кількість листків.

Висаджуємо шпинат – основні правила

Шпинат є дуже вимогливою рослиною, яка починає добре плодоносити лише при цілковитому дотриманні всіх правил посадки й догляду:

  • обирати треба родючі ґрунти, що багаті органікою. Можливо супіщані або суглинки;
  • кислотність повинна бути нейтральною або трохи на вищому рівні;
  • перед тим як висаджувати, треба добре вимочити насіння, приблизно два дні у воді, оскільки воно погано вбирає воду. Це прискорить проростання насінин;
  • висаджувати насіння треба на 3-4 см, міжряддя повинно бути довжиною 30 см;
  • як висадили насіння, обов’язково повинен бути рясний та регулярний полив. В час формування рослини треба по черзі поливати й розпушувати землю.

Інтернет-магазин «Нове Насіння» пропонує придбати насіння шпинату з доставкою по всій  Україні за низькою ціною, оскільки ми співпрацюємо напряму з іноземними виробниками. Оформити замовлення Вам допоможуть наші спеціалісти, а відправимо його в найкоротші строки.

Гарного врожаю, дорогі колеги!