Насіння кропу

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 21

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 21

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Асортимент насіння кропу в нашому інтернет-магазині 

Кріп – найбільш популярна в кулінарії зелень. Насіння та листки кропу відмінно підходять до всіляких блюд, прикрашаючи їх аромат та смак. Він смачний як свіжий, так і сушений. Ви практично не знайдете городу, де не посаджений кріп.

Користь кропу

Насіння кропу є цінним для нас завдяки, корисним речовинам, що входять до його складу. Кріп рекомендують для людей що страждають на проблеми кишкового тракту. Є прекрасним для поліпшення роботи травної системи, та регулює процеси газоутворення.

Використовуючи кріп в їжі, ви нормалізуєте процеси обміну в вашому організмі. Також знижує вплив бактерій, що збуджують інфекційні захворювання. Приводить в норму нервову систему. Кріп допомагає в налагоджені періодичності менструального циклу. Відвар може суттєво підвищити лактацію. Ефірна олія даної рослини допомагає в розрідженні мокротиння при запаленні дихальних шляхів і простудах.

Різноманіття видів кропу

Кріп відрізняється від інших культур тим, що його сорти практично однакові у всіх видів. Відрізняється лише часом дозрівання і кількості листів у рослини. В інтернет-магазині «Нове Насіння», у Вас є можливість купити насіння кропу з доставкою по Україні найпопулярніших сортів.

За терміном дозрівання насіння кропу поділяють:

  1. Ранні – дані сорти, на одній рослині мають малу кількість листів. Зазвичай, дають не дуже великий врожай за короткий час. Купити насіння кропу даного виду радимо, якщо вам треба багато дозрілого насіння за короткий проміжок часу. Такий вид кропу добре пристосований для вирощування як у відкритому, так і закритому ґрунті. Можна вживати у свіжому вигляді та солити;
  2. Середньостигле насіння кропу –  вид має багато зелені, яку використовують для сушіння, заморожування або вживають у свіжому вигляді. Може рости увесь літній період, добре може переносити пониження температури;
  3. Пізні сорти – мають велику масу зелені. Урожай збирається під кінець літа. У даного типу кропу найбільше листя в порівняні з попередніми. У кожної рослини є малесенький кущик з густими відгалуженнями. Придбати насіння кропу даного типу можна як для себе, так і для промислових цілец, він має найкращий товарний вигляд, що не зникає навіть за довгого зберігання. Використовують його для сушіння, виготовлення різноманітних приправ або ж заморозки.

Правила вирощування кропу

Аби від купленого насіння кропу можна було дістати максимальний урожай, потрібно виконувати певні правила посадки та догляду:

  • насіння кропу не потребує багато уваги, може дозрівати в ґрунтах любого типу;
  • до посівної ділянки повинно діставати сонце. Але допускається несуттєве затінення;
  • при дуже вологому ґрунті, кріп починає гнити. Але і пересушувати не варто – рослина втратить свою соковитість і колір. Найкращий пилив – 1-2 рази на тиждень.

Запрошуємо купити висококласне насіння кропу поштою в інтернет-магазині «Нове Насіння», за самою вигідною ціною. Зателефонуйте до нас за номерами вказаними у вкладці контакти й наші менеджери, з радістю допоможуть обрати потрібний сорт кропу та оформити замовлення.

Гарного врожаю, дорогі колеги!