Насіння кавуна

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 127

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 127

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння кавуна в Україні просто

Інтернет-магазин «Нове Насіння» – це великий каталог насіння овочів, що пропонує для Вас недорого купити насіння популярного літнього десерту на городах України – кавуна. В нашому інтернет-магазині Ви зможете замовити насіння кавуна найвищої якості від авторитетних і перевірених світових компаній-виробників як в професійній упаковці, так і аматорській.

Кавун вживаються у свіжому вигляді та після технічної переробки. Із соку кавунів виготовляють мед-нардек, а з різних частин плодів – цукати, варення, патоку, мармелад, цукерки, джем, пастилу. Недостиглі плоди кавунів солять. Олія з насіння кавунів – є цінною за смоковими властивостями, багатою на вітаміни й не поступається кращим видам харчової олії, а макуха є поживним кормом для тварин. Кавуни – цінний соковитий корм для тварин, у свіжому вигляді, а також використовуються для силосування.

Столовий кавун – коштовний харчовий і дієтичний продукт, що містить 6-12% цукрів, 1,5% клітковини й геміцеллюлози, 1-2% пектинові речовини, каротин, вітаміни А, У, З, і Р, солі натрію, кальцію, заліза, магнію й ін. В їжу кавун використовують у свіжому і солоному виді, наготовлюють цукати, пастилу і мед. Вживання кавуна в їжу рекомендовано при захворюваннях печінки, шлунка, для лікування подагри й деяких захворювань серця, при подагрі. Завдяки високому вмісту заліза плоди кавуна корисні при малокрів'ї.

Рясне приймання кавуна до їжі не тільки принесе Вам задоволення від солодкого і хрумкого смаку, але і посилить ваше тіло і принесе величезну користь здоров'ю!

Купити насіння кавуна з доставкою по всій Україні в нас – доступно

Досвідчені спеціалісти нашої команди, за необхідності з радістю приділяють для Вас належну увагу і нададуть всю потрібну інформацію, для того щоб правильно і грамотно підібрати гібриди або сорти спеціально для Вашого регіону, ми надаємо інформацію стосовно догляду за рослинами, засобами захисту та поливом. У Вас так само є можливість насіння кавуна купити (Україна) поштою різних сортів і гібридів.

Характеристика фірм – виробників насіння кавуна

Купити насіння кавуна в Україні відмінної якості Ви можете в нашому інтернет-магазині, бо ми співпрацюємо з кращими з кращих в цій сфері товаровиробниками, такими як: Клоз, Рійк Цваан, Юксел Тохум, Бейо, Сингента, Вілморін, Енза Заден. Можна сміливо заявити – гіганти своїй галузі.

Серед вище перелічених компаній: насіння кавуна Кримсон світ, типу Чарльстон Грей, БІАНТ (ШЕКЕР, ЕРКЕН) F1 – найкращі сорти.

Які сорти кавуна замовляють у нас в інтернет-магазині?

Наша компанія швидко розвивається в галузі сільського господарства і за цей час встигла зарекомендувати себе як порядного і чесного постачальника на українському аграрному ринку. Гарантія якості, доступна і демократична ціна на насіння кавуна, швидкі доставки – риси нашої компанії. Маючи в наявності досить великий каталог насіння кавунів ми обов'язково підберемо для Вас цікаві й найдоцільніші варіанти.

З огляду на інтереси наших партнерів і покупців можна презентувати серію найбільш визнаних і популярних позицій:

 1. Насіння кавуна БЕДУІН F1 / BEDOUIN F1, фасування насіння – пачка / банку - Bejo;
 2. Лівія F1, Чарльстон грей - Clause (Франція);
 3. Насіння кавуна КАРІСТАН F1 / KARISTAN F1 - Syngenta (Швейцарія);
 4. Голландське насіння кавуна БОНТА F1 - Seminis та інші.

Приймаєте рішення де купити насіння кавуна? Зробіть вибір на користь магазину «Нове насіння»

Доставити товар максимально швидко по всіх областях – досить просто, якщо Ви є клієнтом нашого інтернет-магазину, нам характерно:

 • дуже швидкий збір замовлень і виконання відправки посадкового матеріалу кавуна поштою по всій Україні;
 • доставка насіння відбувається кращими логістичними фірмами України, такими як: Ін-Таймом Новою Поштою, Делівері та іншими (доставка 1-3 дні);
 • зручне та інтуїтивне використання інтернет-ресурсу, в якому Ви легко зможете знайти потрібну для вас позицію, її фото та опис товару;
 • ми можемо запропонувати для Вас лише оригінальні сорти професійного та аматорського фасування високої якості;
 • проводячи моніторинг прайсу на насіння кавуна на території України можете переконатись у високому рівні конкурентоспроможності наших цін;
 • постійним клієнтам і партнерам продаж насіння кавуна маємо політику істотних знижок і акцій;
 • наша компанія кожного дня поновлює і покращує асортиментний ряд, пропонуючи для Вас кращі новинки сезону.