Насіння огірка

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 141

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 141

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння огірків - вибір професіоналів

Огірок - старовинна культура, назва якої походить із Греції, де її називали "агурос" - незрілим чи недозрілим. Цю овочеву культуру можна вживати у їжу у незрілому стані; чим насиченіший колір мають плоди, тим смачніше вони.

Для отримання високого врожаю важливо правильно обрати та придбати насіння огірка. Для цього необхідно знати:

 1. Де ви будете вирощувати огірки - в теплиці чи на відкритому грунті;
 2. Коли ви плануєте отримати перший врожай (чи потрібні вам розсадні огірки);
 3. Термін отримання плодів.

З різноманіттям видів та сортів огірків покупці часто мають складнощі у виборі, оскільки доводиться досліджувати асортимент різних компаній та порівнювати безліч сортів.

У нашому інтернет-магазині працюють висококласні фахівці, які полегшать ваше життя та допоможуть обрати відповідні сорти саме для вашого регіону. У нас можна купити насіння огірків 1000 шт оптом (Україна) або в роздріб.

Які сорти огірків замовити?

Це найчастіше питання. Ми допоможемо на нього відповісти.

1. Сорти огірків можна класифікувати за безліччю критеріїв, ось найважливіші:

 • партенокарпічні (самозапильні) - не потрібно запилювання. Вони ідеально підходять для вирощування в теплицях та на територіях, де мало опилюючих комах. Цей вид не має насіння. Часто говорять, що партенокарпічні огірки мають гірший смак, ніж запилені бджолами, але це не правда. У нашому каталозі насіння огірків представлені врожайні сорти огірків для відкритого грунту і теплиць, найпопулярнішими є: АМУР F1, АРТИСТ F1, КІБРІЯ F1;
 • запилені бджолами - найпоширеніший вид, квіти запилюють бджоли. На одному рослині є жіночі та чоловічі квіти. Цей вид вважається найсмачнішим та найбільш універсальним в застосуванні. Найпопулярніші сорти це: РЕГАЛ F1, СОНАТА F1 та інші.

2. Термін дозрівання.

 • Ранні - перші плоди з'являються уже через 30 днів. Врожай цього виду менший порівняно з іншими;
 • середньостиглі - через 40 днів після висадки з'явиться перший врожай. Вони плодоносять трохи довше, ніж попередні види;
 • пізні - цей вид має тривалий термін набору маси плоду, перший врожай буде через 45-50 днів. Вони мають тривалий період плодоношення і добре стійкі до різних хвороб.

3. Призначення плодів.

 • салатні - соковиті, підходить для вживання у свіжому вигляді та салатах. Абсолютно не підходять для консервації;
 • для посолу - тонка шкірка, чорні шипи, невеликого розміру. Під час посолу вони практично не втрачають пружності та залишаються твердими;
 • універсальні огірки - їх можна як консервувати, так і готувати салати та вживати у свіжому вигляді.

Огірки можуть бути гібридними і сортовими. Гібридні дають більший врожай і мають кращу стійкість до хвороб. За розміром вони бувають корнішони, пікулі та довгоплідні.

Відмінний вибір професійного насіння

Зверніть увагу на інтернет-магазин "Нове Насіння". У нас можна придбати голландські насіння огірків та інших відомих країн-виробників. Наш асортимент постійно поповнюється найкращими новинками. Щоб зробити замовлення, достатньо натиснути на цікавий для вас товар, додати його до "корзини" і оформити замовлення.

Бажаємо вам врожаю!