Про нас

Компанія «Нове Насіння» – ваш надійний партнер!

Прямий дистриб'ютор найвідоміших світових брендів насіннєвих компаній Голландії, Франції, США представлених в Україні.

Наша мета – надання якісного насіння і супутніх товарів для фермерів і городників вчасно і в необхідній кількості!

Наша місія – забезпечення овочівників України якісним насінням і всім що необхідно для успішного вирощування!

Наші переваги – широкий асортимент товарів, максимальна наявність, сервісна і технологічна підтримка, великий багаж знань, тривалий досвід в овочевій "царині". 

Гарантована схожість насіння, високі стандарти якості, вибір правильного сорту – головні умови для отримання багатого врожаю. Для кожного фермера важливо придбати насіння, яке правильно зберігалося і зберегло свою життєздатність, саме такий посівний матеріал пропонує наша компанія.

«Нове Насіння» спеціалізується на оптово-роздрібній торгівлі товарами у сфері сільського господарства. Відмінними рисами нашої компанії є:

  • Орієнтованість на інтереси покупця;
  • Наявність досвіду на овочевому ринку України;
  • Індивідуальний підхід до кожного;
  • Надійність і чесність в роботі з клієнтами.

Для нас важливо бути на крок попереду конкурентів, тому ми кожен день покращуємо якість обслуговування і враховуємо побажання клієнтів щодо розширення асортименту. Йти в ногу з часом є нашим принципом, тому ми пропонуємо тільки найкращі товари, що існують на ринку. Запорукою цього є пряме співробітництво з кращими виробниками у сфері сільського господарства. Наші партнери, це світові бренди-виробники такі, як: BejoHMClauseEnza ZadenRijk ZwaanSyngentaYüksel Tohum і інші.

З нами не тільки вигідно і зручно, але ще і пізнавально

Ми зацікавлені в отриманні вами, нашими клієнтами, високого врожаю, тому готові надати безкоштовну технологічну підтримку на всіх етапах вирощування основних овочевих культур. 

Наша мотивація – не просто вигідне ведення торгівлі, а налагодження постійної співпраці з тими, хто любить працю на землі. Вибираючи «Нове Насіння», ви вибираєте якість, перевірену часом і досвідом багатьох наших клієнтів.