Насіння зелені

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 273

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 273

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Краще насіння зелені та приправ від інтернет-магазину "Нове Насіння"

Зелень є невід'ємною частиною раціону кожного, хто дбає про своє здоров'я та любить смачно їсти. Свіжа, багата вітамінами зелень є бажаним гостем на столі кожного українця, незалежно від сезону. Купити насіння зелені, виростити її і подавати на стіл прагне кожний господар. Зелень використовується в усіх традиційних кухнях світу, тому насіння зелені та приправ завжди були популярними як в нашій країні, так і за її межами.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені насіння:

Як виростити врожай зелені: петрушки, укропу, салату тощо

Вирощування насіння зелені не є дуже складним завданням, оскільки більшість культур не вибагливі до кількості вологості, температурних показників та складу ґрунту. Це дозволяє садити насіння приправ, насіння укропу, салату або петрушки не лише в відкритий ґрунт, а також в теплицю або навіть у горщики на підвіконні. Практика раннього висіву в теплиці відмінно себе зарекомендувала, це дозволяє отримати врожай вже навесні. Для цього купують насіння зелені для тепличних умов вирощування, які мають особливі властивості, необхідні для росту рослин в умовах закритого ґрунту.

Для якісного врожаю, в першу чергу важливо купувати насіння зелені високої якості, саме такі Вам пропонує інтернет-магазин New Seeds - якісні насіння за найнижчою ціною.