Насіння цвітної капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 56

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 56

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Найкраще насіння цвітної капусти

В інтернет-магазині «Нове Насіння» – для нас важливий, кожен задоволений клієнт.

Цвітна капуста – рослина однорічна, за один вегетаційний сезон утворює їстівну головку, після цього вже плоди й насіння. Листя даного виду, знаходяться на висоті 20-65 см, можуть мати восковий наліт. Колір зелений, абсолютно різних відтінків. Корінь мичкуватий, розташовується у верхніх шарах землі.

Має ця капуста також великий спектр поживних елементів. Наприклад, вітаміну С, у цвітній капусті більше, ніж в білокачанної у 2-3 рази. Багата на білок, в 1,5 раза більше, ніж у все тієї ж білокачанної.   

Різновиди цвітної капусти

На сьогодні, є величезна кількість сортів і гібридів цвітної капусти, які відрізняються між собою, такими характеристиками:

Строк вегетації:

  • ранньостиглі – дозріває за 100-110 днів. Головки не дуже великі, до 1 кг. Щільної структури, добре тримаються з усіх боків за допомогою листя. У ранніх сортів і гібридів найніжніший і приємний смак. Найчастіше використовуються в кулінарії, для приготування різних салатів. Має нетривалий строк зберігання;
  • середньостиглі – сорти даної підгрупи дозрівають за 115-130 днів. Головки мають середній розмір, вагою до 1,5 кг. Листя в розетці довше ніж у ранньостиглих, головка формується при температурі вище 20°С. Також, добре придатний для використання в кулінарії та для свіжого вживання. Можна подрібнювати головки й морозити на зиму;
  • пізньостиглі - вегетація близько 155 днів. Завдяки тривалому періоду дозрівання, нарощують головки найбільшого розміру. При належному зберіганні, можуть пролежати до зими. Найчастіше використовуються для заморозки. Також можна використовувати для кулінарної обробки й вживати у свіжому вигляді.

Вибрати й купити насіння капусти цвітної поштою можна за допомогою нашого магазину. Особливо високою популярністю користуються: «Балбоа F1», «Гудмен F1», «Скайвокер F1», «Авізо F1», «Бригантина F1» і ін. 

Вирощування цвітної капусти

  1. Перед посадкою у відкритий ґрунт, слід добре його удобрити перегноєм або іншими доступними добривами;
  2. Дуже багато залежить від правильної висадки у відкритий ґрунт з розсади. Виробляти цей процес бажано після дощу, при похмурій погоді. При сильній спеці, потрібно бути готовим до складного процесу приживлення рослини. Через яскраве сонце висушуються листя, що перешкоджає швидкому розвитку. Можна допомогти капусті пройти цей період, притіните її на 1-2 дня;   
  3. Після висадки, полив потрібно проводити в залежності від погодних умов. Якщо немає дощів і сильне сонце, поливати потрібно кожен день після висадки, в перебігу мінімум 10 днів. Потім можна це робити раз у 2-3 дні.

Купити насіння цвітної капусти в Україні

Найкраще в нашому інтернет-каталозі. Ми хочемо взяти участь у вашій непростій праці вирощування і презентувати Вам, найкраще насіння капусти, а саме цвітної з великим відсотком схожості та відмінними смаковими й товарними якостями. 
Всю необхідну інформацію вам нададуть наші менеджери. Номери, за якими можна з нами зв'язатися знаходяться у вкладці контакти.

Бажаємо Вам щедрого врожаю!