Насіння цвітної капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 55

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 55

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Найкращі насіння цвітної капусти

Цвітна капуста - це однорічна рослина, яка формує їстівні квіткові суцвіття протягом одного вегетаційного сезону. Її листя росте на висоті від 20 до 65 см і може мати воскове покриття. Квітки мають зелений колір, але в різних відтінках. Корінь є коротким і знаходиться у верхніх шарах ґрунту.

Ця рослина також багата на корисні речовини. Наприклад, у цвітній капусті вміст вітаміну С вищий у 2-3 рази, ніж у білокачанної капусти. Вона також багата білком, в 1,5 раза більше, ніж у блокованої капусти.

Сорти цвітної капусти

На сьогодні існує велика кількість сортів і гібридів цвітної капусти, які відрізняються наступними характеристиками:

Термін вегетації:

  • ранні сорти цвітної капусти дозрівають за 100-110 днів. Квіткові суцвіття невеликі, вагою до 1 кг. Вони мають щільну структуру і добре тримаються завдяки листю. Ранні сорти та гібриди мають найніжніший і приємний смак і часто використовуються в кулінарії для салатів. Вони мають обмежений термін зберігання;
  • середньостиглі сорти цвітної капусти дозрівають за 115-130 днів. Квіткові суцвіття середнього розміру, вагою до 1,5 кг. Листя у розетці довше, ніж у ранніх сортах, а квіткові суцвіття формуються при температурі вище 20°С. Ці сорти також добре підходять для використання в кулінарії та свіжого споживання. Їх можна дрібнити та заморожувати на зиму;
  • пізні капусти мають вегетаційний період близько 155 днів. Завдяки тривалому періоду дозрівання формуються найбільші квіткові суцвіття. З правильним зберіганням вони можуть зберігатися до зими і часто використовуються для заморожування, а також в кулінарній обробці та для свіжого вживання.

Купити насіння цвітної капусти поштою можна в нашому інтернет-магазині. Особливою популярні ністю користуються такі сорти, як цвітна капуста Каспер, БАЛБОА F1, ГУДМЕН F1, СКАЙВОКЕР F1, АРДЕНТ F1, БРИГАНТИНА F1 та інші.

Вирощування цвітної капусти

  1. Перед посадкою у відкритий грунт рекомендується добре добрити ґрунт перегноєм або іншими доступними добривами;
  2. правильне висадження розсади у відкритий грунт має велике значення. Краще виконувати цей процес після дощу та в хмарний день. У випадку сильної жари рослини можуть переносити стрес, що сповільнює їхній розвиток. Для захисту капусти від яскравого сонця, її можна тінити протягом 1-2 днів;
  3. Після посадки полив проводьте залежно від погодних умов. У відсутність дощів і при сильному сонці поливайте кожен день протягом принаймні 10 днів після висадки, а потім можна робити це раз в 2-3 дні.

Де купити насіння цвітної капусти в Україні

Найкраще зробити це в нашому інтернет-каталозі. Ми хочемо взяти участь у вашій нелегкій праці з вирощування і представити вам найкращі насіння цвітної капусти з високою схожістю та відмінними смаковими і товарними якостями. Всю необхідну інформацію нададуть наші менеджери. Номери, за якими можна з нами зв'язатися, знаходяться в розділі "Контакти".

Бажаємо вам плодючого врожаю!