Насіння щавлю

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння щавлю в Україні – новий тренд!

Щавель – весняний овоч, який починає давати паростки вже у відкритому ґрунті. Зазвичай, листя щавлю вирощують для використання як в салатах, супах, так і для консервування, заморожування та поїдання у свіжому вигляді. Щавель відомий вмістом багатьох корисних елементів та амінокислот, яких  там більше ніж в інших овочах.

Користь щавлю

Купити насіння щавлю можете не тільки через приємний смак, а й за великої користі, що несе для людини ця рослина. Щавель – це хороша профілактика вітамінозу, хвороб пародонту та анемії, оскільки в даній рослині міститься велика кількість вітаміну С. Також поїдання великих порцій рослини викликає послаблення шлунково-кишкового тракту, а вживання навпаки, невеликої кількості – кріпить. Сік щавлю підвищує кислотність шлунку. Листочки, корінь та насіння щавлю часто використовують для різних настоїв, які мають протизапальну, та незначну знеболювальну дію.

Яке насіння щавлю обрати?

«Нове Насіння» пропонує купити насіння щавлю з доставкою по Україні. Класифікація щавлю буває різна, пропонуємо Вашій увазі найбільш популярну:

  1. Щавель звичайний. Найбільш відомий щавель, має яскраво виражений освіжаючий, кислуватий смак. Для високого урожаю треба регулярно зрізати молоді листочки. В старих листах накопичується багато нітратів, тому вживання їх, не рекомендовано;
  2. Щавель декоративний – купити насіння щавлю даного виду можна для оформлення ландшафту та прикраси клумб. Добре витримує посуху та похолодання. Листя цього виду щавлю також використовують для приготування їжі, на смак вони схожі зі звичайним шпинатом. Якщо бажаєте мати не дуже кислі, але терпкуваті сорти для консервації, засолювання, або приготування різних страв, то радимо купити насіння щавлю декоративного виду.

Як правильно висаджувати насіння щавлю?

Щавель хоч і невибаглива рослина, але деякі правила вирощування треба виконувати:

  • територія для щавлю повинна бути родюча з пролягаючими підземними водами;
  • надмірний полив щавлю, призведе до гниття рослини;
  • для щавлю найкращі ґрунти це: суглинки, супіщані, чорноземи;
  • кислотність ґрунту повинна бути на середньому рівні;
  • садять щавель на глибину 2-4 см. Міжряддя повинно бути 20 см;
  • поверхню місця посадки треба на відміну від інших рослин, ущільнити.

«Нове Насіння» пропонує купити насіння щавлю поштою, за вигідною ціною. Посадковий матеріал представлений в нашому агромаркеті має всю належну документацію та сертифікати якості. Оформити замовлення Вам допоможуть наші спеціалісти, а доставка буде в найкоротші терміни.

Гарного урожаю, дорогі колеги!