Насіння пекінської капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 23

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 23

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Професійне насіння пекінської капусти - запорука врожаю високої якості

Вирощування пекінської капусти - це перспективний і прибутковий напрямок в комерційному овочівництві. Ця культура адаптована до умов вітчизняного клімату, і технологія вирощування є стандартною та не вимагає специфічних заходів. Доступність вирощування та невибагливість овоча зробили його популярним серед садівників, які все частіше цікавляться тим, як вирощувати її на грядках. Проте, щоб здійснити цю ідею і отримати високий врожай, важливо придбати якісне насіння пекінської капусти. Ви можете замовити його прямо зараз на веб-сайті магазину "Нове насіння" із доставкою транспортними службами по всій Україні.

Основні параметри вибору

Насіння пекінської капусти у каталозі нашого магазину представлені у великому розмаїтості сортів і гібридів. Кожен з них має певні характеристики, які обов'язково слід враховувати при плануванні вирощування. Серед важливих відмінностей варто відзначити:

  • строк дозрівання. У нас можна придбати насіння пекінської капусти надранніх, ранніх, середньоранніх, середніх, середньопізніх і пізніх сортів. Якщо підібрати декілька гібридів із різними строками дозрівання, можна забезпечити стабільний врожай свіжих овочів протягом всього сезону;
  • умови вирощування. Пекінську капусту можна вирощувати на відкритому та закритому грунті, вибравши відповідний для цього сорт чи гібрид;
  • характеристики качана. Вони можуть відрізнятися за формою (вузький чи циліндричний), кольором (від світло-зеленого до темно-зеленого, також є в продажу гібриди фіолетового кольору) та вагою (до 1 кг, до 3 чи навіть 5 кг за правилами агротехніки).

Також варто відзначити, що насіння пекінської капусти доступні в різних упаковках. Ви можете замовити їх оптом за більш вигідною ціною для комерційного вирощування, але також є продукція в невеликих упаковках для садівників та дачників. Доступні варіанти фасовки та ціну вказано на сайті.

Популярні сорти та гібриди овочів

Багато селекційних компаній випускають насіння пекінської капусти. Причому асортимент включає велике розмаїття гібридів і сортів. Проте серед них можна виділити декілька найпопулярніших, які вже зарекомендували себе та отримали гарні відгуки від фермерів і садівників:

  • пекінська капуста "Маноко". Це ранній гібрид від голландського виробника Bejo із строками дозрівання від 45 до 50 днів. Рослина характеризується адаптивністю до стресових погодних умов, стійкістю до цвітучості та пожовклості листя качана. Формує вузько-циліндричні качани вагою приблизно 1 кг і забезпечує високу і стабільну врожайність;
  • пекінська капуста "Ніка". Це високопродуктивний гібрид ранніх строків дозрівання. Формує вузькі качани масою приблизно 2 кг приємного світло-зеленого кольору. Відрізняється високими гастрономічними якостями, ніжною структурою м'якоті, соковитими листям і відсутністю грубих волокон. Стійкість до бактеріозу є однією з характерних рис;
  • пекінська капуста "Юкі". Середній гібрид японської селекції, підходить для вирощування як весною, так і восени (в умовах закритого грунту). Формує великі качани масою до 2,5 кг інтенсивного зеленого кольору. Відрізняється стійкістю до бактеріальної м'якої гнилі, тлі капустяниої, фальшивої борошнистої роси, стійкістю до низьких температур. Качани добре переносять транспортування і підходять для тривалого зберігання (до 3 місяців).

Окрім перерахованих, у каталозі магазину "Нове насіння" представлені й інші відомі серед овочів гібриди та сорти цієї культури. Якщо вам потрібна консультація, не соромтеся звертатися. Ми допоможемо підібрати сорт, а також надамо безкоштовну технологічну підтримку упродовж всього періоду вирощування цієї культури.