Насіння патисонів

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння патисонів – найдешевше у нас!

Патисон – родич кабачка, але з деякими відмінностями. Легкий смак цього овочу робить його улюбленим у кулінарів. Дуже гарна форма та барви плоду, дають змогу високо оцінити його зовнішній вигляд, городники часто купують насіння патисонів для декоративної висадки. Патисони мають вітаміни, та мінерали які свідчать про безумовну його користь.

Вибираємо насіння патисонів

Для вдалого урожаю, потрібно вірно купити насіння патисону. Найперше що треба знати у патисонів, це термін вегетації. Бувають патисони: ранні, середні та пізні. В областях зі стійким кліматом та довгим часом світлового дня підійдуть всі види патисонів. В регіонах, де погодні умови мінливі, та тривалість теплих днів до двох місяців, буде правильно купити насіння патисонів ранньої або середньої стиглості. Вибираючи, приділіть увагу кольору плодів. На сьогодні можна знайти сорти патисонів найрізноманітнішого кольору: білі, зелені, червоні, жовті, чорні.

Вирощування патисонів – нюанси та рекомендації

Перед тим, як садити патисони, треба знати деякі особливості вирощування:

  • Для даної рослини гарно підходять: чорноземи, суглинні ґрунти. При поганому ґрунті варто внести деревну золу, а якщо в ґрунті високий показник кислотності, треба додати вапно;
  • Не забувайте перед посадкою вносити органіку в землю. Удобрений ґрунт – високий урожай;
  • Територія треба, щоб була гарно освітленою, та захищена від вітрів. Ідеальним для патисонів є сад обнесений забором;
  • Ідеальними попередниками є: капуста, бобові культури, томати, картопля;
  • Садити насіння патисонів радимо в кінці травня або на початку червня;
  • Лунки робити на відстані 50-70 см. Насіння патисонів садити не глибоко 4-5 см;
  • Поливати найкраще для патисонів крапельним методом, «без фанатизму», надмірний полив призведе до загнивання рослини;
  • Коли з’являться перші зав'язі поливати радимо більше. Воду треба підвести до кореня, щоб унеможливити потрапляння води на листя;
  • Збирати урожай патисонів можна ще коли рослина повністю не дозріла, на етапі коли шкірочка ще тоненька. Доросліші рослини можна використати для насіння.

Для отримання високого урожаю необхідне високоякісне насіння. Купити насіння патисонів поштою, Ви можете в нашому інтернет-магазині «Нове Насіння». Ціна насіння патисонів приємно Вас здивує, оскільки ми працюємо напряму з іноземними виробниками. Ми гарантуємо швидкість та якість доставки товару у всі куточки України.