Насіння патисонів

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння патисона з доставкою по Україні

Патисон, відомий також як "тарільчастий гарбуз", - популярна овочева культура, яка привертає увагу своєю декоративністю та незвичайними смаковими якостями. Його можна вирощувати в різних регіонах України, він не вибагливий до типу грунту та заходів агротехніки. Однак для отримання врожаю вам потрібне якісне насіння патисона. Замовити можна в інтернет-магазині "Нове насіння" прямо зараз. У нас є великий вибір професійного насіння овочів зарубіжної селекції та інших товарів для рослинництва, які ми постачаємо від виробників.

Особливості використання

Патисон - один із видів овочевих культур з родини гарбузових. На смак вони нагадують кабачки, але для них характерна більш щільна текстура м'якоті, виражений аромат і солодкуватий смак. Патисони використовуються для приготування супів, гарнірів, консервації, як в чистому вигляді, так і в асорті з іншими овочами.

Високий вміст клітковини робить цей овоч корисним для тих, хто слідкує за фігурою. Крім того, патисони мають діуретичний ефект і допомагають виводити солі з організму. Часто його рекомендують включати в дієту для людей із захворюваннями нирок.

Види патиссонів

В каталозі інтернет-магазину "Нове насіння" ця культура представлена різноманітністю сортів і гібридів. В першу чергу їх розрізняють за кольором плодів:

  • білі;
  • зелені;
  • жовті.

На смакові якості колір плоду не впливає, але часто у зелених патисонів більш щільна текстура м'якоті, завдяки чому вони здатні зберігатися у свіжому вигляді кілька тижнів. Білі та жовті - ніжніші, їх рекомендується вживати в їжу відразу.

Особливості вибору насіння

Окрім кольору плодів, слід звертати увагу на індивідуальні характеристики сорту або гібрида. Вони відрізняються за двома основними особливостями:

  • умови вирощування: на сайті продаються як сорти для відкритого грунту, так і для теплиць;
  • строки дозрівання. Згідно з цією характеристикою патисони поділяються на ранні, середньоранні й пізні.

Сорти культури також відрізняються за розміром плодів. У нас можна купити насіння патиссонів дрібноплідного і крупноплідного типу (до 300 і 500 г відповідно). Товар продається як оптом, так і в роздріб. На сайті доступні для замовлення пакети насіння різного обсягу, тому можна вибрати зручний варіант як для промислового вирощування, так і для посадки на городі.

Рекомендації щодо вирощування патисонів

Ця культура не вимоглива та не вимагає особливих заходів агротехніки. Технологія вирощування патисонів така ж, як для кабачків:

  • насіння слід сіяти в прогрітий грунт (не раніше другої-третьої декади квітня, в залежності від клімату регіону). При цьому їх можна вирощувати як розсадним способом, так і безпосередньо в грунт;
  • потребують регулярного поливу;
  • для посадки патиссонів слід вибирати добре освітлені ділянки, на тінь і півтінь вони сповільнюють свій розвиток і пізніше дозрівають.

В сівозміні не рекомендується висівати насіння патисонів на грядках, де до цього росли кабачки, огірки або гарбузи. Це збільшує ризик зараження захворюваннями, характерними для овочів з родини гарбузових. Добрими попередниками є картопля, бобові та капуста, а також можна висаджувати патисони після зелених культур.

Плануючи вирощування цієї культури, важливо розуміти, що врожай напряму залежить від якості насіння. Компанія New Seeds є прямим дистриб'ютором, тому ми гарантуємо оригінальність товарів. Насіння продаються по всій Україні, доставка доступна різними транспортними компаніями. Якщо у вас є запитання, не соромтеся дзвонити, ми консультуємо та допомагаємо вибрати підходящі сорти та інші товари для рослинництва з нашого асортименту.