Насіння савойскої капусти

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння савойської капусти - краще вкладення грошей і сил

Савойська капуста - це дворічна культура, родич традиційної білої капусти. Своє походження вона бере з Середземномор'я, а названа на честь міста Савойя, де цей вид вирощується приблизно 550 років. Її також часто називають "італійською" капустою. Спочатку савойська капуста була звичайною їжею для простого народу, з часом гастрономи вдивилися в неї, і вирощування її на велику шкалу стало вигідним.

В Центральній Європі вирощування савойської капусти відоме вже близько 200 років. В Україні також давно відома ця різновидність, але її вирощують не так широко.

Користь савойської капусти

Вона має дивовижні властивості, такі як:

  1. Запобігає гострому підвищенню тиску;
  2. Дуже корисна для людей, які страждають від цукрового діабету;
  3. Легко засвоюється організмом, тому рекомендується літнім людям і дуже малим дітям;
  4. Містить речовини, які не дозволяють раковим клітинам розвиватися;
  5. Містить 28 кКал на 100 г продукту, тому часто використовується при схудненні та різних дієтах.

Різновиди савойської капусти

  • ранньостигла - вегетаційний період приблизно 100-115 днів. Середній вага качана, близько 1 кг. Має м'який, трошки солодкуватий смак. Зберігається не дуже тривалий період, добре підходить для приготування свіжих салатів. Для отримання врожаю в липні слід почати вирощувати розсаду в березні;
  • середньостигла - дозрівання триває приблизно 120 днів. Качани більші і щільніші. У листя трошки сизуватий відтінок. Можна використовувати для недовготривалого зберігання або кулінарії;
  • пізньостигла - збирати врожай можна через 130-140 днів після висадки. Качани найбільші, вагою до 2,6 кг. Качани більш щільні і жорсткі, ніж у ранньої, але врожай можна зберігати до Нового Року (за дотримання всіх належних умов).

Насіння капусти савойської може зберігатися до 5 років і не втрачати високих показників проростання. Тому можна не боятися перевищити кількість придбаного посадкового матеріалу, те, що залишиться, можна спокійно висаджувати на наступний рік.

Особливо великою популярністю користується савойська капуста Вертю, «ВІРАТОБА F1», «ВІРОСА F1», «МЕЛІСА F1» та інші.

Де купити насіння савойської капусти в Україні?

Дуже часте питання. Ви можете вирушити до будь-якого ближнього сільського магазину і придбати там, але також можете звернутися до нас, в інтернет-магазин "Нове Насіння" і отримати посадковий матеріал найвищого класу з усіма наявними на нього сертифікатами якості. Ми дотримуємося всіх норм щодо зберігання насіння капусти. У нас на складі завжди підходяща вологість приміщення і температурні показники.

Приймаємо замовлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Отримати консультацію від нас можна з понеділка по п'ятницю. Чекаємо на ваші замовлення і з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Бажаємо вам багатого врожаю!