Насіння савойскої капусти

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння савойської капусти – найкраще вкладення грошей і сил

Савойська капуста – це дворічна рослина, родич все тієї ж білокачанної капусти. Свій початок бере в Середземномор'ї, а назва на честь міста Савоя, в якому даний вид вирощується близько 550 років. Також часто цей різновид капусти називають «італійська». Спочатку савойська капуста була, повсякденною їжею плебеїв, з часом на неї звернули увагу гастрономи й вирощування в великих масштабах стало вигідним. 

У центральній Європі про вирощування капусти савойської знають вже приблизно 200 років. В Україні, також давно знають про цей різновид, але не так широко вирощують.

Користь савойської капусти

Має дивовижні властивості, такі як:

  1. Запобігає різкому підвищенню тиску;
  2. Дуже корисна для людей, які страждають на цукровий діабет;
  3. Легко засвоюється організмом, тому рекомендована літнім людям і дуже маленьким дітям;
  4. Містить речовини, які не дають розвиватися раковим клітинам;
  5. Містить 28 кКал в 100 г продукту, тому часто використовується при схудненні й різних дієтах.  

Різновиди савойської капусти

  • Ранньостигла – вегетаційний період приблизно 100-115 днів. Середня вага качана, близько 1 кг. Має м'який, трохи солодкуватий смак. Зберігатися не дуже тривалий період, добре підходить для приготування свіжих салатів. Для отримання врожаю в липні, слід почати вирощувати розсаду в березні;
  • середньостигла – дозрівання йде близько 120 днів. Качани крупніші і з більшою щільністю. У листя трохи сизуватий відтінок. Можна використовувати для недовгого зберігання або ж кулінарії; 
  • пізньостигла – збирати урожай можна через 130-140 днів після висадки. Качани найбільші, вагою до 2,6 кг. В них більша щільність жорсткість ніж у ранньої, зате урожай можна зберігати до Нового Року (при дотриманні всіх належних умов).

Насіння капусти савойської можуть зберігатися до 5 років і не втрачати високих показників схожості. Тому можна не боятися, не вгадати з кількістю придбаного посадкового матеріалу, якщо залишиться, можна спокійно висадити на наступний рік.    

Особливо високою популярністю користуються «ЕСТЕРМА F1», «МАДЛЕНА F1», «ВІРАТОБА F1», «ВІРОСА F1», «МЕЛІСА F1» і ін.

Де купити насіння савойської капусти в Україні?

Дуже часте питання. Ви можете відправитися в будь-який найближчий агромагазин і придбати там, а можете звернутися до нас, в інтернет-магазин «Нове Насіння» і отримати посадковий матеріал найвищого класу, з усіма наявними на нього сертифікатами якості. Ми дотримуємося всіх норм по зберіганню насіння. У нас на складі весь час належна вологість приміщення і температурні показники.

Приймаємо замовлення 24 години, 7 днів на тиждень. Отримати консультацію можна у нас можна з понеділка по п'ятницю. Всі необхідні контакти для зв'язку з нами в розділі контакти. Чекаємо ваших замовлень і з радістю відповімо на всі питання, що вас зацікавлять.

Бажаємо Вам щедрого врожаю!