Насіння цибулі

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 151

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 151

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння цибулі: де і як?

Цибуля - добре відома культура, яку можна вирощувати протягом всього року. Листя цибулі можна вживати у будь-якому вигляді: смажене, тушковане, а також свіже, прямо з грядки. Кожного року люди шукають, де купити насіння голландської цибулі, зазвичай переходячи в супермаркети або на ринки, але дійсно якісний товар можна придбати лише в спеціалізованих місцях продажу, де є строгий контроль якості поступаючої продукції, а також дотримуються належні умови зберігання.

У нашому каталозі представлений асортимент від відомих виробників насіння овочів, добрив та засобів захисту рослин. Ми не спеціалізуємося на продажу товарів лише одного виробника, оскільки уважно слідкуємо за ринком насіння і обираємо тільки кращі з них.

Класифікація цибулі

У світі існує безліч видів і сортів цибулі. Ось основна їх класифікація:

  • шнітт - у цього виду цибулі тонкі, ніжно-зелені листки, луковиця маленька і не підходить для їжі. Особливістю цього виду є також ранній термін дозрівання і приємний, незагострений смак;
  • репчастий - в їжу беруть як луковицю, так і листя. Висаджувати можна як цибулею, так і насінням;
  • батун - один із найпопулярніших видів багаторічної цибулі. Листки більші, темно-зеленого кольору, смак більш гострий у порівнянні з репчастою цибулею;
  • порей - дуже смачний і багатий на вітаміни вид цибулі, який обирають ті, хто шукає, де купити насіння цибулі для зелені. Замість луковиці є біла ніжка. Має приємний, слабкопряний смак. Термін дозрівання порею - 6 місяців.

Колір луковиці буває:

  • червоний - всередині луковиця фіолетового кольору, приємний на смак, трохи гострий;
  • золотистий - луковиці, як правило, білого кольору з характерним гострим смаком;
  • білий - цибуля солодка, з легким гострим смаком.

Термін вегетації:

  1. ранній - дозріває за 80-90 днів;
  2. середньостиглий - вегетаційний період 95-115 днів;
  3. пізній - збирати врожай можна через 120-165 днів.

Все ще думаєте, де взяти голландські насіння цибулі?

Найкращим вибором є купити насіння в інтернет-магазині. У нас ви можете купити насіння цибулі за ціною, яка на порядок нижча, ніж у наших конкурентів, оскільки ми працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками.

Бажаємо вам багатого врожаю!