Насіння гороху

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Овочевий горох

Горох - це поширена бобова культура, яку вирощують у північно-західних регіонах. Рослина відрізняється вираженою морозостійкістю, але чутлива до води. Насіння гороху в Україні можна придбати у компанії New Seeds. Пропоновані варіанти відрізняються високим врожаєм і стійкістю до хвороб.

Сорти культури

Усі види цієї рослини поділяються на:

  1. Кормові види. Відрізняються тим, що квітка має червоний колір, а плоди - коричневий. Завдяки обільному росту і великому вмісту рослинного білка їх використовують в сільському господарстві для годівлі худоби.
  2. Посівні види використовуються як основні на дачних ділянках. Вони мають білі квіти і зелені або жовті плоди.
  3. Овочевий або цукровий вид придатний для споживання у свіжому вигляді і консервування. Плоди мають зелений колір. Насіння гороху такого виду в великому різноманітті доступні до замовлення в нашому каталозі. Асортимент включає різні відомі гібриди і сорти від відомих зарубіжних виробників.

При виборі конкретного сорту потрібно враховувати агротехнічні умови вирощування. Якщо ви турбуєтеся про гармонійне співіснування, варто купити насіння огірків, купити насіння моркви, купити насіння редьки або купити насіння квасолі. Нижче ми розкажемо, що ще слід враховувати.

Особливості вибору

У нашому каталозі представлені найкращі насіння гороху, які підходять як для вирощування на городі, так і для комерційного овочівництва. Вони відрізняються за кількома характеристиками, які, в свою чергу, впливають на вирощування культури і зручність догляду за нею. Тому важливо детально вивчити характеристики кожного конкретного гібрида або сорту. Тим, хто вибирає, які насіння гороху купити, рекомендуємо звертати увагу на такі властивості рослин:

  • умови вирощування. У каталозі доступний горох посівний різних сортів і гібридів, які можна культивувати в теплицях і на відкритому ґрунті;
  • строки дозрівання. Купити насіння гороху в Україні на сайті нашого магазину можна різних періодів вегетації: ультраранні, ранні, середньоранні, середні, середньопізні і пізні. Щоб забезпечити стабільний врожай молодих стручків товарної якості протягом усього літа, рекомендуємо висівати кілька сортів і гібридів з різними строками дозрівання;
  • вид: сорт або гібрид. Замовити у нас насіння гороху оптом можна обох видів. Каталог включає понад два десятки популярних сортів культури і кілька гібридів на вибір. Ключова різниця між ними полягає в можливості розмноження. Гібриди дають більший врожай і менше хворіють, але не здатні давати наступні покоління, тому немає сенсу збирати з врожаю їх з метою посадки на наступний рік. Інше питання з сортами. Такі насіння можуть давати кілька поколінь рослин, тому можна залишати з врожаю запас для посадки на наступний сезон. Але важливо враховувати, що з кожним роком знижується репродукція, і разом із нею можуть погіршуватися врожайність і якість продукції. Професіонали закуповують насіння гібридів щороку, щоб отримувати максимальний врожай при мінімальному догляді.

Звертаємо вашу увагу, що в каталозі продукція представлена в різних варіантах фасовки. Тим, хто хоче купити насіння гороху оптом, можемо запропонувати упаковку по 1, 5 і 25 кг. Ціна вказана на сайті в описі до товару.

Насіння гороху від New Seeds

Кожен сорт, представлений у нас, відрізняється високою врожайністю, стійкістю до хвороб і несприятливих умов. Постачальниками є компанії Clause, ZKI, Syngenta, Rijk Zwaan та інші. Вони понад півстоліття вдосконалюють сорти овочевих культур. Селекційний процес вимагає ретельності, точності і професіоналізму. І всі ці вимоги відповідають сорти: Преладо, Трофі, Сомервуд F1, Муціо, Норверт.

Ціна на насіння гороху в магазині добрив "Нове Насіння" досить гнучка. Точна вартість залежить від строків оплати і обсягу замовлення. Доставка можлива по всій Україні за погодженням з нашими менеджерами.