Насіння салату

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 185

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 185

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купувати насіння салату в Україні

Дуже просто з інтернет-магазином "Нове Насіння"! Ми підібрали і підготували для вас найпопулярніші, професійні насіння від виробників з різних куточків світу.

Салат з'являється на наших грядках одним із перших. Це дуже швидкоростуча і корисна зелень. Особливо цінується в салатах наявність великої кількості вітаміну C, каротину, та інших корисних мікроелементів. Продукт низькокалорійний і добре використовується в різних бутербродах і стравах.

Насіння салату різних видів

Вам відомо, скільки видів салату існує? Близько 1000 видів у світі. У нашій країні ця цифра менше. Супермаркети пропонують нам близько 10 видів, і кожен рік асортимент оновлюється. Не дивно, що багато покупців сьогодні стоять в розгубленості перед прилавками.

Салат класифікують на: качаний і листовий.

  1. Качаний салат - з назви зрозуміло, що листя цього салату зібрані в качан, рихлої форми;
  2. Листовий салат - рослини цього виду не формують качан, а якщо деякі сорти і формують, то він дуже рихлий. Розетка велика або середнього розміру. Забарвлення листя може бути яскраво зеленим або жовтувато-зеленим. Краї пластин, як правило, гладкі або складчасті.

Особливо великою популярністю користуються сорти салату: "БІЗНЕС", "РУМОРС", "ФОРЕСТЕР", "ФАНЛІ F1", салат "ЛОЛЛА БІОНДА", салат "АЙСБЕРГ".

Вирощування салату: основні рекомендації

  • Салат добре росте на будь-якому, добре прогрітому ґрунті, але з достатньою кількістю перегною або інших поживних речовин;
  • Потрібно регулярно поливати і, якщо можливо, розрушувати грунт, одночасно позбавляючись від бур'янів;
  • Не садити в затінених місцях, хороший врожай в такому місці не слід очікувати;
  • Сіяти можна з кінця березня до початку серпня в залежності від обраного сорту.

Рекомендуємо купувати салат тільки у нас

В нашому каталозі представлена продукція відмінно зарекомендувавших себе виробників насіння. Ми самостійно формуємо асортимент, відбираючи лише найкращий посадковий матеріал. У нас представлені найкращі за ціною насіння салату виробництва HM.Clause (Франція), BEJO (Голландія), Syngenta (Швейцарія) та інших відомих європейських брендів.

Бажаємо щедрого врожаю, дорогі клієнти!