Насіння брюсельської капусти

Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння брюссельської капусти просто

З інтернет-магазином «Нове Насіння», на сторінках якого ви й перебуваєте на цю мить.

Брюссельська капуста – дуже сильне джерело білка можна порівняти з м'ясом. Крім цього, брюссельська капуста обганяє білокачанну за вмістом вітаміну С, приблизно в 3 рази, це можна порівняти з деякими ягодами, наприклад, чорною смородиною.

Як відомо, в 13-му столітті, селекціонерами Бельгії, шляхом схрещування різних видів капусти вдалося отримати новий, абсолютно інший вид. Ім'я для цього різновиду капусти, дали на честь столиці однієї з країн Бенілюксу. Вирощувати в Європі почали аж у 18-му столітті.

Рослина є дворічною. В перший рік вирощування, дає листове стебло довжиною в 1 м. Там, де знаходиться з'єднання між стеблом і листком, починають з'являтися пагони, так звані «головки», приблизно 50-65 шт. на кожній рослині. Головки можуть бути різного розміру, в залежності від обраного сорту. У другій рік вирощування, у верхній частині рослини, і бічних пагонах, починають рости стебла, в довжину до 1,6 м, які цвітуть і плодоносять.

Різновиди капусти брюссельської

Брюссельська капуста, також, як і інші види має велику кількість різних сортів, що відрізняються між собою: формою, кольором, вегетаційним періодом і умовами вирощування.
У даного виду капусти довгий строк дозрівання, тому висівати насіння для розсади, потрібно вже навесні.

Час дозрівання:

  1. Рання – збирати урожай можна на 110-130 день після висадки. У ранніх сортів і гібридів, дуже компактні рослини, середньої врожайності. Качани дуже приємні на смак, але мають не дуже великий розмір;
  2. Середньостигла – найпопулярніший вид, через відмінне поєднання одержуваного врожаю і часу дозрівання. Може вирощуватися в прохолодних регіонах, але через розсаду. Плодоносить тривалий період;
  3. Пізня – даний вид вирощують, в основному, в південних регіонах, оскільки плодоношення в більш холодних – північних регіонах може бути перервано через передчасні морози.

Брюссельська капуста може витримувати морози до -10 градусів, це помітно відрізняє її від більшості родичів. При цьому, не сильні заморозки здатні навіть посилювати смакові якості цієї капусти. Хоч капуста і не особливо вибаглива до умов вирощування, швидкого врожаю, також чекати не доводиться.

Особливості вирощування брюссельської капусти

  • Полив потрібно проводити помірний, але при цьому не можна допускати пересихання ґрунту;
  • Вирощування капусти цього виду, процес досить довгий, тому між грядками можна вирощувати інші овочі, наприклад: томати, огірки та інші ранні культури. Це піде навіть на користь капусті;
  • Дуже важливо, в кінці літа, приблизно в серпні обламати верх рослини, при цьому нижні качанчики повинні бути вже розміром з горошину. Це робиться для того, щоб всю енергію спрямувати не на ріст стебла, а на формування качанчиків;
  • Збір врожаю можна проводити вже в кінці вересня, але якщо качанчики ще не повністю виросли, можна почекати до листопада, оскільки цей вид не боїться заморозків.

У нашому каталозі дуже велика кількість насіння брюссельської капусти, які відрізняються багатьма характеристиками. Зателефонуйте і ми допоможемо вибрати потрібний сорт або гібрид, який підійде саме для Вас!

Бажаємо Вам щедрого врожаю, дорогі клієнти!