Насіння брюсельської капусти

Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння брюссельської капусти з доставкою

Брюссельська капуста - дуже потужне джерело білка, порівнюється з м'ясом. Крім того, брюссельська капуста перевищує білокачанну за вмістом вітаміну C, приблизно в 3 рази, що порівнюється з деякими ягодами, наприклад, чорною смородиною.
Відомо, що у 13-му столітті селекціонерам Бельгії вдалося отримати новий, абсолютно відмінний вид капусти, шляхом скрещування різних видів. Цей новий вид капусти було названо на честь столиці однієї з країн Бенелюксу. Вирощувати насіння брюссельської капусти в Європі почали лише в 18-му столітті.

Рослина є дворічною; в перший рік вирощування вона дає листкове стебло довжиною 1 метр. Там, де розташовані з'єднання між стеблом і листком, починають з'являтися пагони, так звані "голівки", приблизно 50-65 штук на кожній рослині. Розмір голівок може відрізнятися залежно від обраного сорту. В другий рік вирощування у верхній частині рослини та бічних пагонах починають рости стебла довжиною до 1,6 метра, які потім цвітуть.

Різновиди брюссельської капусти

Брюссельська капуста, так само як і інші види, має велику кількість різних сортів, які відрізняються між собою за формою, кольором, вегетаційним періодом та умовами вирощування.
Цей вид капусти має тривалий період дозрівання, тому весною вже потрібно сіяти насіння для розсади.

Терміни дозрівання:

  1. Рання - збирати врожай можна на 110-130 день після висадки. У ранніх сортів та гібридів дуже компактні рослини середньої врожайності. Голівки дуже смачні, але мають невеликий розмір;
  2. Середньостигла - найпопулярніший вид через відмінне поєднання врожаю та строку дозрівання. Її можна вирощувати в холодних регіонах, але через розсаду. Період плодоношення тривалий;
  3. Пізня - цього виду сорти вирощують переважно в південних регіонах, оскільки плодоношення в більш холодних північних регіонах може бути перервано через ранні заморозки.

Брюссельська капуста може витримувати заморозки до -10 градусів, це помітно відрізняє її від більшості близьких видів. При цьому не дуже сильні заморозки можуть навіть підсилити смакові якості цієї капусти. Хоча ця капуста не особливо примхлива до умов вирощування, врожай можна очікувати довгий час.

Особливості вирощування брюссельської капусти

  • Полив потрібно проводити помірний, але при цьому не можна допускати пересихання ґрунту;
  • Оскільки вирощування цього виду капусти тривале, можна вирощувати інші овочі між грядками, наприклад: помідори, огірки та інші ранні культури. Це навіть корисно для брюссельської капусти;
  • Дуже важливо в серпні обламувати верх рослини, при цьому нижні голівки повинні бути вже розміром з горошину. Це робиться для того, щоб спрямувати всю енергію не на ріст стебла, а на формування голівок;
  • Збирати врожай можна вже в кінці вересня, але якщо голівки ще не повністю виросли, можна відкласти збір до листопада, оскільки цей вид не боїться заморозків.

В нашому каталозі є велика кількість насіння капусти, які відрізняються багатьма характеристиками. Зателефонуйте - ми допоможемо вам обрати потрібний сорт чи гібрид, який підходить саме для вас!

Бажаємо вам багатого врожаю, дорогі клієнти!