Насіння баклажана

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 51

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 51

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купівля насіння баклажана - хороша ідея?

Баклажан - на сьогоднішній день дуже популярний овоч в Україні, але небагато хто знає, що він прийшов до нас з далекої Індії. Клімат України став для баклажана справжнім раєм, і після прибуття на наші території цей овоч почав демонструвати рекордні показники врожайності. Зараз, звісно, для отримання високого врожаю потрібні високоякісні насіння, а купити їх можна у нашому інтернет-магазині. Даний овоч з родини пасленових представлений у нашому каталозі в дуже великому асортименті. У нас можна купити насіння баклажана від кращих європейських та американських виробників.

Користь баклажана

Цей овоч обов'язково повинен бути на столі кожного, оскільки він є одним із найкорисніших. У ньому міститься багато вітамінів та корисних для організму елементів, таких як калій, натрій, мідь, фосфор і багато інших. Також велика кількість вітаміну В добре впливає на нашу нервову систему, відновлюючи її. Баклажан можна вживати як смаженим, так і вареним, тушкованим. Їх також можна консервувати та заморожувати для тривалого зберігання.

Які існують види баклажанів?

Сортів та видів баклажанів існує велика кількість. Середня всхожість баклажанів в Україні становить приблизно 70-85% - досить хороший відсоток, хоча баклажани є однією з найбільш вимогливих культур у наших кліматичних умовах.

Проте, дотримуючись потрібних заходів агротехніки та правильного вибору відповідного сорту або гібрида, можна отримувати високі врожаї. Щоб було легше орієнтуватися, розповімо, як вибирати насіння баклажанів і в чому полягають різниці.

Перш за все, різниця полягає в виді - сорт або гібрид (F1). Гібриди отримують шляхом перетинання кількох сортів. За допомогою ретельного відбору таким рослинам прививають кращі властивості кожного з «батьків». Гібриди відрізняються підвищеною стійкістю до хвороб і кліматичних факторів, завжди дають урожай краще, ніж сорти. Але купуючи насіння баклажанів F1, важливо мати на увазі, що вони не дають наступного покоління, тому збирати з них насіння для посадки на наступний рік не має сенсу.

Незважаючи на практичність та ефективність гібридів, серед городників популярність користуються також сорти овочів. Для них характерні виражені конкретні властивості. Це може бути розмір, смакові якості, стійкість до певного виду хвороб. Такі особливості вигідно відрізняють конкретний сорт від інших і є одним із ключових критеріїв при їх виборі. Також такі рослини дають наступне покоління. Багато городників віддають перевагу купувати насіння баклажанів саме певних сортів з метою збору насіння для вирощування на наступний рік.

Баклажани можна класифікувати за багатьма критеріями, ось декілька з них:

1. Розмір рослини.

 • Високорослі - потребують підв'язки та опори;
 • компактні - для висадки в горщики.

2. Термін дозрівання.

 • Ранні;
 • середньостиглі;
 • пізні.

3. Умови вирощування.

 • Відкритий грунт;
 • парники;
 • теплиці.

4. Колір баклажана.

Може бути абсолютно різним: зелений, фіолетовий, бордовий, білий і т. д.

Наш агромагазин пропонує вам широкий вибір баклажанів для будь-якого типу грунту (відкритого або закритого).

Які сорти і гібриди баклажанів обирають наші клієнти?

Найбільш популярні серед них:

 • Бібо - ранній гібрид; можна вирощувати за будь-яких умов за правильного догляду. Плоди яскраво-білого кольору;
 • Насіння баклажана ФАБІНА F1/ FABINA F1 - ранній гібрид, один з найбільш популярних на території України, від французького виробника Clause;
 • Баклажан КЛАССІК F1 - можна вирощувати в відкритому та закритому грунті, ця рослина має потужний листовий апарат;
 • Баклажан ГАЛІНЕ F1/ GALINE F1 - ранній, стійкий до більшості хвороб рослин;
 • Насіння баклажана ЗЕБРИНО F1 / ZEBRINO F1 - гібрид баклажана раннього періоду дозрівання. Невибагливий при вирощуванні. Має ідеальний смак без гіркоти;
 • Баклажан РАУНД F1 / ROUND F1 - має потужний кущ, дуже енергійний у рості, листя формується дуже активно. Має гладку шкірку та круглу форму.

Поміж перерахованих також продається насіння баклажана інших популярних сортів і гібридів. Характеристики і варіанти фасовки вказані в описі.

Для створення гармонійного сусідства на грядці ми рекомендуємо купити насіння перцю, купити насіння кукурудзи, купити насіння гороху в Україні.

Думаєте, де купити насіння баклажанів в Україні?

Обирайте нас. Чому? Купуючи насіння баклажанів в інтернет-магазині "Нове Насіння", ви зможете отримати найкращий сільськогосподарський матеріал від відомих світових компаній за доступною ціною. У нашому каталозі ви знайдете будь-який цікавлячий вас сорт або гібрид баклажанів, а також комплексні добрива, стимулятори росту рослин, засіб для переробки компосту та газонні насіння.
Для отримання більш детальної інформації щодо вирощування баклажанів, можете звертатися до наших менеджерів. Ми завжди з радістю допоможемо вибрати гібрид або сорт, який підійде саме для вашого регіону.

Бажаємо вам багатого врожаю, дорогі колеги!