Насіння капусти броколі

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 33

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 33

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння броколі в Києві

Броколі - річні рослини, смакові якості яких дуже схожі на цвітну капусту, але при цьому вони дають більший врожай. При обрізі броколі на боках пагонів формуються нові голівки, що значно збільшує врожай. Їдяться ті ж самі частини, що й у цвітній капусті.

Ця культура дуже старовинна і вирощувалася ще близько 2 тисяч років тому в Давньому Римі. Вона поширилася по всьому світу через Візантію, починаючи з Риму, і зараз користується великою популярністю.

Користь броколі

За кількістю корисних елементів перевершує більшість овочів. Вона містить 5% рослинного білка, що в 1,5 раза більше, ніж у цвітної капусти.

Кількість білка порівнюється з курячим яйцем або яловичиною, а наявність амінокислоти метіоніну не дозволяє накопиченню холестерину. В броколі також багато натрію, кальцію, заліза, фосфору та клітковини. Велика кількість вітаміну C, приблизно вдвічі більше, ніж у цитрусових. Вміст вітаміну A приблизно такий же, як у моркві.

За останніми дослідженнями вчених, в нових стеблах є речовина сульфорафан, яка має сильні антибактеріальні властивості і допомагає боротися з такими захворюваннями, як виразка і профілактика раку.

Цей овоч також рекомендований для дієт, оскільки 100 г продукту містить всього 30 ккал.

Види броколі

Зазвичай вони поділяються за тривалістю вегетації. У холодних регіонах зазвичай вирощують ранні сорти, а в теплих можна вибирати будь-які, навіть отримати два врожаї від ранніх сортів за один сезон. Серед лідерів слід відзначити сорти Монако і Вавілон.

Насіння броколі можна купити двох основних видів:

  • Спаржева броколі - складається з окремих стебелечок, на яких ростуть маленькі голівки. Іноді цей вид називають Італійська броколі;
  • Калабрійська (звичайна) броколі - тут все просто, один стебло з однією голівкою.

За часом дозрівання броколі поділяється на:

  • Ранні - збирати врожай можна за 100 днів. Голівки зазвичай невеликі, але мають ніжний смак. Сорти цього виду не підходять для зберігання, тільки для свіжого споживання або заморозки;
  • Середні - термін вегетації 110-130 днів. Голівки у середньостиглих сортів більші і щільніші, ніж у ранніх. Їх можна зберігати не так довго;
  • Пізні - дозрівають за 130-155 днів. Хоча рослини мають довший період вегетації, але гарно сформовані голівки великі і м'ясисті. Їх можна зберігати, заморожувати і готувати.

Рекомендації щодо вирощування броколі

  1. Оптимальна температура для броколі - 16-25°С, вона добре переносить заморозки до -8°С і продовжує рости після потепління;
  2. Щоб отримати ранній врожай, рекомендується висаджувати цю капусту з розсади. Висадку відкритий ґрунт рекомендується робити через місяць зростання розсади;
  3. Ділянку, де планується вирощування броколі, слід попередньо обробити мінеральними та органічними добривами, оскільки ця капуста найкраще росте на ґрунтах зі слабкою лужністю;
  4. Навесні слід додати азотні добрива в ґрунт як додаткове підживлення перед посадкою броколі;
  5. Броколі можна повертати на попереднє місце посадки не раніше, ніж раз на 4 роки, при правильній сівозміні, рослини практично не хворіють.

Кращі сорти броколі в інтернет-магазині насіння "Нове Насіння"

Насіння броколі можна купити в будь-якому агромагазині, але якісніше - у нас! Ми співпрацюємо безпосередньо з кращими закордонними компаніями, тому ціна насіння броколі в нашому каталозі значно нижча, ніж у конкурентів.

Також ми готові надати вам інформаційну підтримку щодо всіх питань, що вас цікавлять, стосовно вибору насіння та подальшого вирощування, аж до самого збору врожаю. Наші номери вказані в розділі "Контакти", чекаємо на ваші дзвінки.

Бажаємо вам щедрого врожаю!