Насіння капусти броколі

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 29

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 29

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння капусти броколі

В інтернет-магазині «Нове Насіння» - у нас тільки якісний посадковий матеріал.

Капуста броколі – однорічна рослина, за смаковими якостями дуже схоже з цвітною капустою, але при цьому має врожайність більшу. При зрізі броколі, на пагонах збоку, формуються нові головки, що значно збільшують врожайність. У їжу вживаються точно такі ж частини що й у капусти цвітної.

Дуже давня культура, яку почали вирощувати ще близько 2 тис. років тому в Стародавньому Римі. Звідти, вона потрапила до Візантії, звідки й поширилася по всьому світу, де сьогодні користується великою популярністю.

Користь броколі

За кількістю корисних елементів, перевершує більшість овочів. У складі є 5% рослинного білка, що в півтора раза більше, ніж у цвітної капусти.

Кількість білка можна порівняти з курячим яйцем або яловичиною, а наявність таких амінокислот як метіоніну – не дає накопичуватися холестерину. У капусті броколі також багато натрію, кальцію, заліза, фосфору і клітковини. Велика кількість вітаміну С, приблизно у два з половиною рази більше ніж у цитрусових. Вітаміну А приблизно стільки ж як у моркві.

Виходячи з останніх досліджень вчених, можна сказати, що в нових стеблах є речовина сульфорафан, яке має сильні антибактеріальні властивості, що допомагають в боротьбі з такими захворюваннями як, шлункова виразка і допомагає запобіганню виникнення раку.

Також цей овоч рекомендований при дієтах, оскільки 100 г продукту містить всього 30 ккал.

Які види броколі бувають?

Звично вже, поділяють за строком вегетації. У холодних регіонах прийнято більше вирощувати ранні сорти, а в більш теплих можна будь-які, з ранніх можна навіть отримати за один сезон, два врожаї.

Насіння броколі купити можна двох основних видів:

  • спаржева броколі – складається з окремих стеблинок, на яких маленькі головки. Рідше називають даний вид Італійська броколі;
  • калабрійська (звичайна) броколі – тут все просто, одне стебло з одним качаном.

За періодом дозрівання, броколі буває:

  • рання – збирати урожай можна через 100 днів. У головок, як правило, маленький розмір, зате дуже ніжний смак. Сорти цього виду не придатні для зберігання, тільки для свіжого вживання або заморозки;
  • середня – термін вегетації 110-130 днів. Головки у середньостиглої броколі більші й щільніші ніж у ранньої. Зберігаються не тривалий період;
  • пізня – дозріває за 130-155 днів. Хоч у рослин тривалий період вегетації, але добре виконані головки, великі та м'ясисті. Гарні для зберігання, заморозки та кулінарної обробки.

Рекомендації по вирощуванню броколі

  1. Оптимальна температура для броколі 16-25°C, добре переносить заморозки, до -8 ° С, після потепління продовжує рости;
  2. Для того, щоб отримати ранній урожай, потрібно висаджувати цю капусту з розсади. Проводити висадку у відкритий ґрунт потрібно через місяць зростання розсади;
  3. Ділянку, де планується вирощування броколі потрібно попередньо обробити мінеральними й органічними добривами, бо найкраще ця капуста росте в ґрунтах зі слаболужною реакцією;
  4. Навесні потрібно внести в ґрунт азотні добрива, як підгодівлю перед посадкою броколі;
  5. Броколі можна повертати на попереднє місце посадки раз в 4 роки, при хорошому сівозміні, рослини практично не хворіють.

Краще насіння броколі в інтернет-магазині «Нове Насіння»

Насіння капусти броколі купити можна в будь-якому агромаркеті, а якісні – у нас! Ми співпрацюємо з кращими закордонними компаніями безпосередньо, тому ціна капусти броколі в нашому каталозі істотно нижче ніж у конкурентів.

Також, ми готові надати будь-яку інформаційну підтримку по всіх питаннях, щодо вибору насіння і подальшого вирощування, аж до самого збору урожаю. Наші номери вказані у вкладці контакти, чекаємо ваших дзвінків.

Бажаємо Вам щедрого врожаю!