Clause

Сlause (Клоз, Клауз) - це величезний конгломерат, зосереджений на дослідженні, розробці і виробництві високоякісного насіння овочевих культур. Продукція фірми продається в 100 з гаком державах і користується заслуженою повагою, адже бренд Clause протягом десятиліть - знак якості насіннєвого матеріалу. А починалася її історія в кінці ХІХ століття, в столиці Франції.

Історія успіху Клоз в Європі

У 1891 році юний вчений Люсьєн Клоз, пристрасно захоплений рослинництвом, заснував фірму Clause. Його надихали успіхи П'єра Тезьера, який чимало досяг в своїй компанії насіння Tezier, заснованої в 1785 р. Долі двох фірм-колег в майбутньому тісно переплетуться.

Клоз розумів, що одного виробництва вже відомих сортів мало для успішного розвитку компанії. Прагнення винаходити і розробляти призвело до відкриття в 1924 р новітньої лабораторії, де під керівництвом засновника компанії проводилися дослідження існуючих сортів і виведення нових. Молода наука генетика успішно використовувалася для старої як світ цілі - нагодувати людство.

В середині ХХ століття Clause починає серйозно виходити на європейський ринок - в 1949 р відкривається представництво в Італії, в 1965 р.- в Іспаніі. Успішний досвід компанії в дослідженні і продажах висококласної продукції привернув увагу одного з найбільших гравців на світовому аграрному ринку - холдинг Limagrain . У 1996 р була оформлена угода з придбання, Лімагрейн отримав в своє розпорядження підрозділ з налагодженим виробництвом насіння, а Clause - значні фінансові вливання. До речі, раніше, в 1979 р. Limagrain придбав компанію Tezier. У 2002 р. створено об'єднання Clause-Tezier зі штаб-квартирою в Валансі. З 2008 р компанія змінила назву на HM.Clause.

Завоювання Американського ринку

Паралельно в США розвивався американський етап історії Clause. Він починався зі створення Джозефом Харрісом фірми з виробництва насіння Harris Seeds в 1859 р в штаті Нью-Йорк. У 1963 р підприємство об'єдналося з компанією Moran Seeds, під керівництвом селекціонера Джона Морана. Новостворена Harris Moran (HM) в 1998 р. придбала селекційне підприємство Ferry Morse Seed. Успішний конгломерат знову-таки був узятий на замітку холдингом Limagrain, які шукали можливість закріпитися на американському ринку насіння. У 1998 г.Harris Moran була придбана холдингом, під його крилом розширила свій ринок постачання в Південну Америку - Чилі, Аргентину, Мексику; а в 2008 році було створено об'єднане підприємство HM.Clause. Ця дата стала відправною точкою новітній історії бренду.

Компанія HM.Clause сьогоднішні дні

На цей час HM.Clause - велика компанія, що об'єднує 17 дочірніх підприємств на 5 континентах, розділених на 3 регіону - ЕМЕА (Європа, Близький Схід, Африка), АМРА (Америка, Тихоокеанський регіон, Австралія) і Аsia (Азія) під керівництвом 2 штаб-квартир. Регіони AMPA і EMEA приносять підприємству 91% доходу, ринок Азії поки знаходиться в положенні розвитку.

У всіх регіонах є дослідницькі центри, які розробляють гібриди, «заточені» спеціально під умови кожного куточка планети, де можна вирощувати овочі. У дослідження інвестується близько 15% прибутку з продажів компанії. Фахівці з різних регіонів обмінюються успішними результатами досліджень рослин в різних географічних зонах. Варто відзначити, що Limagrain, якій належить Clause - це сільськогосподарський конгломерат, заснований фермерами і для них же працює. Тому всі дослідження підприємства орієнтовані саме на досягнення результату аграріями по всьому світу - наука не відірвана від «земних» потреб.

Інновації Clause розосереджені на широкому полі діяльності. Компанія вкладає сили в розвиток сучасної генетики рослин, посилення їх захисту від давно відомих і нових захворювань; досліджуються можливості поліпшення смакових якостей культур і їх властивостей, що зміцнюють здоров'я.

Асортимент компанії Клоз

насіння кавуна Клоз, зелень Клоз, насіння буряків Клоз, насіння дині Клаус, насіння кабачка Клоз, насіння гарбуза Клаус, насіння кукурудзи Клаус, насіння гороху Клаус, насіння баклажану Clause, насіння капусти Clause, насіння моркви Clause, насіння огірка Clause, насіння перцю Clause, насіння томату Клоз.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 135

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 135

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці