Насіння капусти кольрабі

Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння капусти кольрабі просто

В інтернет-магазині «Нове Насіння» – для нас важливий, кожен задоволений клієнт.

Капуста кольрабі – один з видів капусти білокачанної, отриманий шляхом схрещування різних видів, ще у Стародавньому Римі, сьогодні є дуже популярним. Переклад назви, звучить як: «стеблева ріпа», частіше «капустяна ріпа» через незвичайну форму стебла. За смаковими якостями, строком дозрівання, доглядом, часом зберігання, вмістом корисних елементів, не гірше ніж білокачанна, а навіть навпаки, перевершує її.

Рослина дворічна, в перший рік дозрівання, утворює плодове стебло, на другий рік росту, випускається пагін, на якому, формуються насіння.

Користь капусти кольрабі

  1. Очищає кишківник від різних токсинів;
  2. Позитивно впливає на обмін речовин;
  3. Знижує кількість холестерину;
  4. Відновлює жовчний міхур і печінку.

Даному виду капусти властиво велика кількість білка, мінеральних солей і клітковини. Також велика кількість вітамін, таких як: А, В, В2, РР, а вітаміну С, в цьому овочі навіть більше, ніж у цитрусових. За кількістю кальцію, цю капусту сміливо можна прирівняти з молоком або сиром.

У кольрабі невелика кількість калорій, всього 45 ккал в 100 г продукту. Через тартроновоу кислоту (що перешкоджає засвоєнню жирів і вуглеводів), її дуже люблять використовувати при різних дієтах. При поїданні капусти кольрабі не виникає метеоризму, що властиво багатьом іншим видам капусти. Свіжий сік з плодів цієї капусти допомагає при лікуванні захриплості, і кашлю.

Види та сорти капусти кольрабі

Цей вид капусти не такий популярний, як білокачанна, але переплутати з якимось іншим її практично неможливо.

За кольором виділяють 2 види капустяної ріпи:

  • білого або ж світло-зеленого кольору – термін дозрівання від 30 до 90 днів. Має дуже ніжний і приємний смак. Вирощувати можна у всіх регіонах нашої країни;
  • фіолетова – час вегетації може доходити до 5 місяців. Належить до пізніх культур, через тривалий строк дозрівання. Стеблеплід, очевидно з назви, фіолетового кольору.

За терміном вегетації, може бути:

  • рання – через 60-90 днів можна збирати урожай. Плоди мають невеликий розмір, але дуже соковиті та з приємним смаком. Найчастіше використовуються для приготування свіжих салатів, через нетривалий час зберігання;
  • середньостигла – збір врожаю можна проводити через 90-120 днів. Плоди, як правило, середнього або більшого розміру. Можна використовувати, як для свіжого приготування, так і для зберігання;
  • пізня – дозріває стеблеплід за 120-160 днів. Плоди більші з щільною структурою. Найчастіше використовуються для тривалого зберігання.

Чому купити кольрабі краще у нас?

Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині, означає отримати гарантоване сходження врожаю високої якості. Ми працюємо безпосередньо з іноземними виробниками, тому ціна в нашому каталозі передбачається нижче, ніж у конкурентів.
Вибрати й купити капусту кольрабі в Україні, Вам допоможуть наші фахівці, виходячи з розташування вашого регіону, та потрібного терміну збору врожаю.

Бажаємо Вам щедрого врожаю!