Насіння петрушки

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 17

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 17

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння петрушки - кращі сорти у нас!

Зелень не лише прикрашає страву і збільшує апетит, але й надає ароматний запах. З-поміж різноманітної зелені особливе місце займає петрушка, яку любили ще наші предки, оскільки рослина багата різноманітністю корисних елементів.

Лікувальна дія петрушки

Петрушка, за кількістю вітаміну C і каротину, перевершує лимон і моркву. Також, у складі петрушки великий комплекс інших вітамінів і мінералів. Завдяки такому складу, петрушка нормалізує роботу щитоподібної залози та серця. Покращує обмін речовин і подолає запальні процеси. Насіння петрушки є популярним, оскільки користується благотворним впливом на кровоносну систему, міцність її судин. Петрушка - одна з особливих рослин, оскільки насичує мозок киснем і прискорює його роботу. Разом з тим, петрушка покращує апетит і травлення. Важливою особливістю є те, що петрушка зберігає всі свої властивості як свіжою, так і переробленою.

Насіння петрушки: багато видів

Насіння петрушки можна розділити на два види:

  1. Листкова петрушка - може бути гладколистою та кучерявою. За смаком і корисними властивостями ці види практично ідентичні. Вони відрізняються лише зовнішнім виглядом. У гладко-листої петрушки плоскі листки, а у кучерявої - більш обширні і стислі. Середня висота листкової петрушки 40-50 см. Для прикраси різних страв найбільше підходить кучерява петрушка. Щоб заморозити або висушити, можна купити насіння петрушки будь-якого типу;
  2. Коренева петрушка - насіння даного виду висаджується заради кореневої частини рослини, яка має циліндричну форму з утовщенням до стебла. Листя жорсткі і не такі ароматні, як у листкової. Для сушіння, переробки або заморожування радимо купувати насіння петрушки ранньої. А для тривалого зберігання підходять пізні сорти.

Особливості вирощування петрушки

Для отримання високого врожаю потрібно не лише купити насіння петрушки оптом, але і дотримуватися деяких правил вирощування:

  • висадження насіння петрушки радимо проводити з тритижневим інтервалом;
  • ділянка з петрушкою повинна знаходитися на місці з великою кількістю сонця;
  • ґрунт під петрушку повинен бути рихлим і гарно піддобреним;
  • листову петрушку потрібно регулярно поливати, інакше вона стане жорсткою, втративши соковитість;
  • кореневі сорти можна поливати кілька разів протягом сезону;
  • найкращими попередниками є: помідори, огірки й цибуля.

Купити насіння петрушки поштою можна в нашому інтернет-магазині "Нове Насіння" за вигідною ціною. У нашого насіння гарантовано хороша схожість і стійкість до різних хвороб рослин.