Насіння петрушки

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння петрушки – найкращі сорти у нас! 

Зелень не тільки прикрашає страву, та викликає більший апетит, але і придає духмяний смак. З різноманіття зелені, особливе місце займає петрушка, яку полюбляли ще наші предки, оскільки рослина багата різноманіттям корисних елементів.

Лікувальна дія петрушки

Петрушка, за кількістю вітаміну С та каротину, перемагає лимон і моркву. Також, в складі петрушки великий комплекс інших вітамінів та мінералів. Із-за такого складу, петрушка нормалізую роботу щитоподібної залози й серця. Покращує обмін речовин, та перемагає запальні процеси. Насіння петрушки є популярним, оскільки корисно впливає на кровоносну систему тим, що зміцнює її судини. Петрушка одна з особливих рослин, оскільки вона насичує мозок киснем, та прискорює його роботу. Разом з тим, петрушка покращує апетит і травлення. Важлива особливість це те, що петрушка зберігає всі свої властивості, як свіжою, так і переробленою.

Насіння петрушки: різноманіття видів

Насіння петрушки, можна розділити на два види:

  1. Листова петрушка – може бути: гладколиста та кучерява. На смак і за корисними властивостями ці види майже ідентичні. Відрізняються лише зовнішнім виглядом. У гладколистої петрушки плоске різьблене листя, а у кучерявої – більш розлоге і скупчене. Середня висота петрушки листового типу 40-50 см. Для прикрашання різних страв найбільше підходять кучерява петрушка. Щоб заморозити або висушити можна купити насіння петрушки любого типу;
  2. Коренева петрушка – насіння даного виду висаджується заради кореневої частини рослини, вона має циліндричну форму, з потовщенням до стебла. Листя жорстке, та не таке ароматне, як у листової. Для сушіння, перероблювання або заморозки, радимо купити насіння петрушки ранньої. А для довгого зберігання, добре підходять пізні сорти.

Інтернет-магазин «Нове Насіння» пропонує купити насіння петрушки від перевірених світових компаній-виробників.

Особливості вирощування петрушки

Для отримання високого урожаю потрібно дотримуватися деяких правил вирощування:

  • висадку насіння петрушки радимо проводити з тритижневим інтервалом;
  • ділянка з петрушкою мусить бути на місці, з великою кількістю сонця;
  • ґрунт під петрушку повинен бути пухким і гарно удобреним;
  • листову петрушку потрібно регулярно поливати, інакше вона стане жорсткою, втративши соковитість;
  • кореневі сорти можна поливати кілька раз за весь сезон;
  • найкращими попередниками є: помідори, огірки та цибуля.

Купити насіння петрушки поштою можете в нашому інтернет-магазині «Нове Насіння» за вигідною ціною. У нашого насіння, гарантуємо гарну схожість та стійкість до різних хвороб.