Насіння капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 349

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 349

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Придбати насіння капусти – отримати відмінний врожай

Бажаєте вирощувати капусту з насіння? Означає, вам обов'язково потрібно знати про вирощування цієї культури на своєму городі, а також про її види і особливості кожного сорту.

Капуста – це овоч, який відомий нам ще з давніх часів як дуже корисний. На сьогодні капуста займає лідируючу позицію серед овочів у світі. Для кожного покупця важливо розрізняти існуючі види капусти, щоб визначити, який вид підходить для вирощування саме для вас. У цьому ми допоможемо, колектив інтернет-магазину насіння "Нове Насіння".

Види капусти та їх короткий опис

Ми відібрали найпопулярніші види капусти:

  • Білокачанна – найбільш поширений вид капусти на пострадянському просторі. Його використовують як для приготування основних страв, так і для других і десертів. У білокачанній капусті багато корисних мікроелементів і велика кількість вітаміну С;
  • Червонокачанна – має більш тверду структуру, ніж білокачанна, характерне для цієї капусти – виділяти колір, тому її не використовують для приготування супів. Цей вид добре підходить для тушіння, різних салатів та маринування;
  • Кольорова – дуже дієтичний вид, часто використовується для супів і різних страв;
  • Брюссельська – дуже схожа на білокачанну, але має набагато менший розмір і зелений відтінок;
  • Пекінська – з насіння цього виду виростає капуста, яка схожа на салат. Використовується лише для споживання у свіжому вигляді;
  • Кольрабі – має форму, схожу на редьку, а смак нагадує редиску. Рекомендовано для людей із цукровим діабетом;
  • Савойська – ідеально підходить для сухих регіонів. За наявності корисних мікроелементів і вітамінів, вона займає лідируючу позицію серед всіх видів капусти;
  • Броколі – один із найміцніших видів капусти. Це прототип кольорової капусти. Відрізняється тим, що в броколі міститься багато метіоніну, який добре бореться з радіацією.

Якщо вас зацікавило насіння капусти, ціна вас також зацікавить саме в нашому інтернет-магазині. У нас можна придбати саджанці за найвигіднішими умовами. Увесь товар, представлений у нашому каталозі, проходить ретельний відбір, щоб задовольнити наших клієнтів.

Вирощування капусти

Вирощування капусти – це досить складний процес. Важливо знати деякі основні аспекти: всі види капусти люблять вологу, тепло і плідну землю. Тому після 2-3 років висадки капусти слід дати землі відпочити і висадити інше насіння овочів, таких як буряк, картопля, огірки. Ці культури допоможуть збагатити землю, і на наступний сезон знову показати на цьому ділянці хороший врожай і купити голландське насіння капусти для максимального врожаю. Майже будь-який вид капусти можна консервувати, що означає, що насолоджуватися нею можна протягом не тільки дачного періоду, а й протягом всього року.

Найкраще насіння капусти

У інтернет-магазині "Нове Насіння" для постійних клієнтів ми пропонуємо можливість придбати насіння капусти оптом. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними контактами.

Бажаємо вам щедрого врожаю, шановні колеги!