Насіння квасолі

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 21

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 21

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння квасолі – це вигідно і корисно

Квасоля – дуже популярний сьогодні продукт в абсолютної більшості мешканців планети. Зважаючи на корисні властивості, квасоля входить до десятки лідерів овочевих рослин. Квасолю можна садити не тільки для того, щоб отримати боби, а як декоративну рослину, а купити насіння квасолі в Україні можете в нашому інтернет-магазині «Нове Насіння» оскільки для Вас це буде не тільки швидко, а ще й дуже вигідно. Наш магазин пропонує, нашим клієнтам, насіння квасолі, ціна на які відчутно нижча в порівнянні з нашими конкурентами на аграрному ринку України.

Користь квасолі

За складом, спаржева квасоля це дуже високобілкова культура, якщо порівнювати з м'ясом. Велика кількість амінокислот, добре сприяє для повного засвоєння в організмі білку, це важливо для вегетаріанців і при дієтах.

Насіння квасолі треба готувати тим людям, що мають цукровий діабет, пов’язано це з вмістом аргініну в рослині (речовина, що понижує утворення цукру в крові). Корисно буде вживати цю рослину людям, які страждають від патології серця, судин або мають підвищений тиск. У квасолі також висока антибактеріальна дія, саме тому є чудовим засобом при різних запаленнях в організмі, також шкірних пошкоджень і ранах слизової. Горох це чудовий профілактичний засіб захворювань зубів.

Користь квасолі можемо описувати нескінченно, але найкраще, це  посадити цю рослину в себе на городі й випробувати на собі всі його цілющі властивості. Купити голландське насіння квасолі, ви можете в нашому інтернет-каталозі.

Які бувають види квасолі?

Спаржева квасоля має безліч видів і сортів. Всі ці види бувають різні: за кольором, формою, розмірами. Ви можете придбати насіння квасолі зеленого, жовтого, червоного, чорного або ж білого кольору.

Всі сорти квасолі можемо розділити за типом розростання:

  1. Кучерява квасоля. Купити насіння квасолі цього виду радимо тим, в кого не велика площа посіву. Така квасоля чудово росте, чіпляючись за вертикальну поверхню, має делікатні смакові якості. Частенько ці сорти виступають як декоративні прикраси;
  2. Кущова квасоля. Це рослини, що ростуть кущами різної висоти. Притаманна їй: висока врожайність, стійкість до зміни температури та довгий період плодоношення.

Посадка і догляд за квасолею

Квасоля не потребує багато уваги, але щоб отримати гарний та якісний урожай, треба враховувати кілька особливостей:

  • Місце. Для посадки квасолі треба обрати сонячне, закрите від вітру місце;
  • Після того я квасоля проросла, та почався активний ріст й почали з’являтися зав'язі бобів, слід регулярно поливати рослину. Пізніше полив можна зменшити, щоб уникнути сильної появи нових листків;
  • Квасоля чудово росле в суглинних ґрунтах, кислотність повинна бути помірна, також земля має бути добре зволожена. За підвищеної кислотності врожай буде меншим.

Думаєте де купити насіння квасолі? Зверніть увагу на магазин «Нове насіння»!

Ми є саме тим місцем, де Ви можете купити насіння квасолі від найкращих світових виробників, таких як: Клоз, Рійк Цваан, Юксел Тохум, Бейо, Сингента, Вілморін, Енза Заден та інших. Ми відбираємо лише найкращий посадковий матеріал, тому у нас можна насіння квасолі купити (Україна) поштою, що будуть радувати Вас співвідношенням ціни і якості. Наші покупці можуть купити насіння спаржевої квасолі та купити насіння стручкової квасолі, як в роздрібній фасовці, так і оптом. Будьте певні, насіння буде доставлене в чіткі строки й зручне для Вас місце.