Насіння буряка

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 56

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 56

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння буряка в Україні – де і як?

Буряк – це незамінний овоч кожного городнього сезону. Буряк є головним в приготуванні маси страв, таких як: суп, борщ, вінегрет і т.д. Привезли до нас буряк ще в часи Київської Русі, в той час, буряк вже став досить популярним, дякуючи притаманним йому цілющим властивостям.

Сьогодні, вчені змогли довести, унікальність буряку, оскільки в ньому міститься елементи, яких немає в інших овочах. Навіть після термічної обробки, всі корисні елементи не втрачають своїх властивостей.

В асортименті інтернет-магазину «Нове Насіння» Ви можете знайти й купити насіння буряка раннього і середнього терміну дозрівання, це є найбільш оптимально як для домашнього використання, так і для того, щоб вирощувати дану культуру в виробничих цілях.

Як вибрати насіння буряка

Вибираючи сорт, потрібно обов’язково знати його терміни дозрівання. Може бути насіння як ранньої вегетації, так і середнього і пізнього терміну дозрівання. Якщо плануєте зимове зберігання то радимо купити насіння буряка середнього терміну вегетації. В разі коли буряк буде призначатися для виробництва або поїдання в літній або осінній час, тоді можемо порадити купити насіння буряка раннього типу. Ця рослина буде радувати Вас врожаєм вже за 2 місяці після висадки. Обравши потрібний сорт, Ви можете купити насіння буряка поштою, в цьому Вам з радістю допоможуть наші менеджери.

Селекціонери виділили два найбільш популярні види буряка:

  1. Atrorubra – такий буряк має темно-червоний колір плоду, черешків та прожилок листочків. За формою, коренеплід може бути: циліндричним, округлим, конусоподібним. Все залежить від обраного Вами сорту. Купити насіння буряка цього виду, Ви зможете, якщо Вам треба буряк для довгого зберігання;
  2. Vindifolia – до цієї групи відноситься буряки, що мають стебла, листя та черешки зеленого кольору. Колір буде залишатися таким до самого збору урожаю. Коренеплоди даного виду мають конічну форму, з деякими розгалуженнями. Мають насичений смак з середнім вмістом цукру, та характерним рослині сильним запахом. Сорти цього виду найкраще підходить для приготування літніх страв: салатів, гарячих блюд. Також на консервацію, та закваску.

Як виростити буряк – поради від інтернет-магазину «Нове Насіння»

Буряки мають цікаву особливість – не здатні утворити коренеплід в тіні. Сонця повинно бути багато, від цього залежить і колір м'якоті.

Щоб насіння буряка змогло дати добрий врожай, треба дотримуватися основних правил посадки:

  • кислотність ґрунту повинна бути нейтральна, або ж трохи вище норми;
  • сівозміну краще проводити з огірками, картоплею, цибулею то помідорами;
  • сіятися бажано до середини травня, глибина посадки повинна бути 2-4 см;
  • після висадки та в час коли буде формуватися коренеплід, обов’язковий частий полив рослини. Приблизно за місяць до того як збирати урожай, поливати треба вже менше.

На нашому сайті,  Ви можете купити насіння буряка столового так само як і купити насіння буряка кормового в найкоротші строки доставки. У нас в каталозі ціни на насіння буряка приємно Вас здивують, оскільки наша компанія працює напряму з найбільшими виробниками насіння. Ми гарантуємо якість продукції придбаної у нас. Обраний Вами товар можна купити за декілька хвилин, зателефонувавши нам, або за допомогою «корзини» у нас в каталозі.

Купуючи насіння у нас, Ви можете бути впевнені у своєму врожаю на цілий рік.