Насіння червоноголової капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 25

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 25

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння червонокачанної капусти

Капуста червонокачанна – як і кольрабі, є одним з видів білокачанної капусти. У червонокачанної капусти красиве, фіолетове забарвлення з невеликим пурпуровим відтінком. 

Даний різновид капусти легко відрізнити від інших видів, завдяки характерному кольором листя, а виходить таке забарвлення через накопичення в рослині, такої речовини як антоціан. Ця речовина, добре впливає на організм людини, покращуючи роботу капілярів, робить їх більш пружними. Також, запобігає появі білокрів'я і перешкоджає впливу радіаційного випромінювання.

У цьому виді капусти, всього 25 ккал на 100 грамів продукту, тому її можна сміливо їсти при будь-яких дієтах.

Види капусти червонокачанної

Забарвлення може бути різних відтінків, це залежить від кислотності ґрунту, чим він буде кислішим, тим яскравішим буде колір листя.

Форма качанів буває:

  • кругла;
  • куполоподібна;
  • плоска.

Важливим фактором при виборі капусти, є час дозрівання:

  1. Рання – найпопулярніші сорти саме раннього виду, через поєднання швидкого терміну дозрівання і приємного, ніжного смаку качанів. Розміри качанів, як правило, не великий, вирівняної форми. У кулінарії, найчастіше використовується для приготування свіжих салатів і супчиків. Зберігатися досить тривалий період, як для раннього виду. Популярний сорт «Прем'єра F1»;  
  2. Середня – сорти цього виду, мають більш щільну структуру, а в качанів трохи терпкий смак. Добре використовується в кулінарії, може довго зберігатися. Сорти: «Редмен F1», «РЕДСКАЙ F1»; 
  3. Пізня – качани дуже щільні, тому найкраще придатні для тривалого зберігання і транспортування. Мають найбільші за розміром качани через тривалий строк дозрівання. Також найкраще підходить для зимового заготовлення. Сорти: «Клімара F1», «РЕКСОМА F1».   

Для отримання врожаю протягом усього сезону, купуйте насіння червонокачанної капусти різного строку дозрівання, а в більш холодних регіонах – ранні.

Де кращі купити насіння червонокачанної капусти?

Звичайно ж в каталозі інтернет-магазину «Нове Насіння».

 У нас представлена ​​продукція відмінно зарекомендувавших себе виробників насіння. Ми самостійно формуємо асортимент, відбираючи тільки найкращий посадковий матеріал. У нас представлені насіння виробництва Clause (Франції), BEJO (Голландії), Syngenta (Швейцарія) та інших відомих європейських брендів.

Якщо виникли будь-які питання, ми з радістю на них відповімо! Всі наші номери вказані на сторінці контакти. Чекаємо ваших дзвінків!

Бажаємо Вам щедрого врожаю!