Насіння червоноголової капусти

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 25

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 25

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Придбати насіння червонокачанної капусти з доставкою по Україні

Капуста червонокачанна - так само як і кольрабі, є одним із видів насіння білоголової капусти. В червонокачанній капусті є гарний фіолетовий колір з невеликим пурпуровим відтінком, тому її іноді називають синьою капустою.

Цей вид капусти легко відрізнити від інших видів завдяки характерному кольору листя, і такий колір виникає завдяки накопиченню в рослині такої речовини, як антоціан. Ця речовина добре впливає на організм людини, поліпшуючи роботу капілярів і роблячи їх більш еластичними. Також вона запобігає утворенню тромбів та захищає від радіаційного випромінювання.

У цьому виді капусти всього 25 ккал на 100 грамів продукту, тому її можна споживати під час будь-яких дієт.

Види червоноголової капусти

Колір може бути різних відтінків, це залежить від кислотності грунту, чим кислотніший грунт, тим яскравіший колір листя.

Форма качанів може бути:

  • круглою;
  • куполовидною;
  • плоско-круглою.

Важливим фактором при виборі капусти є час дозрівання:

  1. Рання - найпопулярніші сорти саме раннього виду завдяки поєднанню швидкого дозрівання і ніжного смаку качанів. Зазвичай качани мають невеликий розмір і рівної форми. В кулінарії вони часто використовуються для приготування свіжих салатів і супів. Вони також зберігаються досить тривалий час, як для раннього виду. Популярний сорт "ПРИМЬЕРО F1";
  2. Середня - сорти цього виду мають більш щільну структуру, і качани трохи гіркуваті на смак. Вони добре підходять для приготування страв і можуть тримати довше. Сорти: "РЕДМА F1", "РЕДСКАЙ F1";
  3. Пізня - качани дуже щільні, тому вони найкраще підходять для тривалого зберігання і транспортування. Вони мають найбільший розмір через тривалий термін дозрівання. Вони також добре підходять для приготування зимових запасів. Сорти: "КЛИМАРО F1", "РЕКСОМА F1".

Для отримання врожаю протягом всього сезону, купуйте насіння червонокачанної капусти різного часу дозрівання, а в холодних регіонах - ранні сорти.

Де найкраще купувати насіння червонокачанної капусти?

Звісно, в каталозі інтернет-магазину "Нове Насіння".

У нас представлені товари від відомих виробників насіння, які вже зарекомендували себе на ринку. Ми самі формуємо асортимент, відбираючи лише найкращий посадковий матеріал. У нас є насіння виробництва HM.Clause (Франція), BEJO (Нідерланди), Syngenta (Швейцарія) та інших відомих європейських брендів.

Якщо у вас виникли якісь питання, ми з радістю на них відповімо! Усі наші номери вказані на сторінці контакти. Чекаємо на ваші дзвінки!

Бажаємо вам щедрого врожаю!