Насіння томатів (помідорів)

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 391

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 391

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння помідора в Україні – де і як?

Томати, які у нас звуть помідорами, відносяться до групи овочів, які залишаються актуальними протягом усього року. Адже важко уявити літній салат без помідорів, а взимку кожний господар зберігає томатний сік та консервацію. Ці плоди не лише дуже смачні, але й надзвичайно корисні, оскільки містять велику кількість вітамінів. У зв'язку з цим у кожного городника виникає питання: де купити насіння томата і в якій кількості, щоб бути впевненим, що їх точно вистачить для отримання потрібного обсягу врожаю.

За насінням томатів, як і за будь-яким іншим посадковим матеріалом, можна вирушити в найближчий супермаркет або на ринок, але купувати насіння томатів потрібно лише в спеціалізованих точках продажу, де є строгий контроль якості вхідної продукції, а також дотримуються належні умови зберігання.

У нас ви маєте можливість купити насіння томатів поштою, і доставка можлива по всій території України.

Детермінантний чи індетермінантний томат – який вибрати?

Перед тим, як купити насіння помідор, важливо розібратися, який вид обрати і які основні відмінності. Основна різниця між сортами полягає не лише в ціні насіння, а в формі та висоті кущів. Томати бувають:

  1. Низькорослими (детермінантними). Ріст саджанців припиняється при досягненні певної висоти, і далі всі зусилля направлені на розростання плодів у обсязі. Завдяки своєму достатньо низькому росту, кущі детермінантів не потребують формування;
  2. Високорослими (індетермінантними). В даному випадку кущі не обмежені в своєму рості. Висаджувати такі сорти найкраще в теплицях, адже в умовах відкритого грунту  доведеться відрізати верхівки кущів, для розкриття потенціалу плодів. Загалом вони вимагають досить багато догляду: їх необхідно періодично пасинкувати, а також зривати пагони з листкових пазух;
  3. Середньорослими (напівдетермінантними). Щось середнє між першим і другим видом. Їх ріст закінчується несподівано, в зв'язку з чим досить важко передбачити можливу висоту куща. Подібне насіння помідорів може вирощуватися як на відкритих грунтах, так і в теплицях, що робить їх досить універсальними для більшості домогосподарств.

Якщо ви хочете отримати на виході великі плоди, радимо віддати свою перевагу індетермінантній групі, а якщо потрібні маленькі плоди – обов'язково зверніть увагу на черрі.

Також при виборі насіння слід звертати увагу на форму і колір представлених на фото зразків дозрілих плодів. Форма може бути як круглою, так і овальною. Не варто пропускати і інформацію про терміни дозрівання, які у гібридів можуть бути коротшими, що дозволить отримати готовий врожай набагато швидше.

Ну і, звісно ж, як і в разі з будь-якими іншими овочами, слід враховувати регіон, оскільки адаптивність може визначити успішність майбутнього врожаю, навіть якщо ви купите насіння голландських помідорів.

Сорти та гібриди томатів

Якщо ви вибираєте між сортом і гібридом, то треба раціонально зважити всі за і проти в обох випадках. Плюсами сортів помідорів можна вважати їх відносно низьку вартість та звичні для більшості людей смакові якості. До переваг гібридів можна віднести:

  • хорошу резистентність до суворих кліматичних умов, які включають в себе різкі перепади температур;
  • стійкість до вірусів, грибків та природних шкідників;
  • непримхливість до умов ґрунту.

Багато покупців плутають гібриди з ГМО. Однак це в корені невірно. Гібрид, який має в своєму найменуванні приставку «F», яка, в свою чергу, є скороченням від італійського слова «Fill» – «дитина», виступає лише наступним поколінням. Це покоління отримують шляхом схрещування двох сортів, які мають різні особливості. У результаті такого маніпулювання отримується гібрид томата, наділений кращими якостями своїх «батьків». Покупці часто хочуть купити насіння гібридів томатів: томат Ріо Гранде, томат Солероссо, помідор Діно.

Головне – купити насіння помідорів у потрібному обсязі

Скільки насіння купити для посіву – питання актуальне як для простих селян, так і для професійних фермерів. Добре, що відповідь на нього досить проста: в середньому на ділянці розміром 3 на 4 метри поміщається 40 саджанців помідор. Виходячи з цього, можете оцінити приблизно необхідний обсяг закупки. Як і в разі з іншим насіннями, навряд чи розрахувати тут дуже складно, тому не варто перейматися, якщо після посіву у вас залишаться зайве насіння – в правильних умовах вони можуть спокійно зберігатися до 5 років, і ви зможете посадити їх, наприклад, на наступний рік.

Фермери, які мають багаторічний досвід у покупці насіння помідорів для теплиць, навряд чи зможуть провести розрахунок точно, але і залишений посадковий матеріал у них точно не пропаде, оскільки вирощування томатів в тепличних умовах можливе практично цілий рік.

В цілому, помідори досить невибагливі до ґрунту та догляду. Це підтверджує той факт, що дикі помідори можна знайти навіть в Андах, в умовах скельних пустель. Тим не менше, варто пам'ятати, що лише турботливе ставлення і належний догляд можуть забезпечити дійсно якісний урожай, який повністю задовольнить ваші потреби.

Отже, якщо ви хочете купити насіння помідорів в Україні, які будуть якісними і доступними, можете з впевненістю обирати будь-які позиції з каталогу насіння помідорів. У нас представлене насіння виробництва Франції (Clause) та інших відомих європейських брендів. Усі представлені позиції є в наявності та доступні для замовлення з доставкою "Новою Поштою" по всій країні.

Обираючи насіння томатів в інтернет-магазині "Нове Насіння", ви обираєте якість, перевірену часом і досвідом багатьох наших клієнтів.