Насіння томатів (помідорів)

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 441

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 441

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Найкраще насіння помідорів в нашому каталозі

Не даремно томат тримає позицію лідера серед овочів у нашій країні, саме тому насіння помідорів представленні в досить великому асортименті у нашому інтернет-магазині «Нове Насіння».

Томат їдять свіжими, консервують, використовується для соусів і різноманітних страв. Плоди томату всіх сортів нашого каталогу, однаково мають чудові смакові якості та гору корисних властивостей, що не втрачаються навіть після термічної обробки.

Головне – купити насіння томату в потрібному об’ємі  

Виникають питання: який томат найкраще підійде саме для Вас і Вашого регіону? Яку потрібно кількість насіння помідорів купити, аби врожаю було достатньо для їжі та для консервування на зиму?

Для забезпечення гарного врожай, треба зупинитися на тому, як класифікується ця рослина.

Зазвичай, насіння помідорів обирають за трьома головними категоріями:

 1. Розмір помідора. Насіння томатів буває кількох розмірів:
 • помідор «Біф» – найбільший вид томату. Таким томатам притаманна м'ясиста структура та вага коливається близько 150-400 гр. В них досить ребриста поверхня та призначені вони краще для вживання в сирому вигляді;
 • великі томати – м'ясисті, вага в них до 200 г. Використовують для виготовлення соусів, різноманітних смачних страв та салатів;
 • середні томати – найбільш популярні сорти помідорів. Насіння даного виду можна придбати у всіх сільськогосподарських торгових точках, в тому числі можете купити насіння томату дешево на сторінках нашого інтернет-магазину «Нове Насіння». Цей вид добре підходить: для консервацій, гарячих страв, також для поїдання в сирому вигляді;
 • дрібноплідні томати. До цих сортів входять рослини у яких плоди менші ніж 40 см. Перед тим як купити насіння томатів цього виду, варто приділити цьому виду більше уваги. Оскільки серед дрібноплідного насіння томату можна придбати таке як: «коктейль», «чері» та смородинововидні (найменші варіанти томатів, в яких розмір з ягоду смородини, від цього і така назва).
 1. Період, за який буде починатися плодоношення рослини.
 • пізні томати - 130 днів;
 • середні томати - 120 днів;
 • ранні томати - 100 днів.

 Задля забезпечення довгого терміну врожайності, потрібно купити насіння томату різного періоду плодоношення.

 1. Розмір рослини.

Детермінантні (низькорослі) та індетермінантні (високорослі).

 • З насіння томатів детермінантного виду ростимуть не надто високі рослини зі зростанням в нижній частині. На кожній гілці близько 5 кистей суцвіть;
 • якщо бажаєте висадити у відкритий ґрунт ми рекомендуємо купити насіння томатів індетермінантного виду. Оскільки дані сорти бувають в висоту близько двох метрів. Таке насіння томату Ви можете купити з доставкою по Україні в нашому в інтернет-магазині.

Висадка насіння томатів

Спочатку треба визначитися з віком розсади:

 1. Для ранніх томатів – 45 днів;
 2. Для томату середньої стиглості – 50 днів;
 3. Пізні томати – період 70 днів.

До цього часу треба додати близько 7 днів для проростання. По фіналу: орієнтуючись на календар – маємо час посадки.

Коли, вже визначилися з вибором, можете йти за покупками до найближчого с.г маркету або ж обрати потрібні сорти з нашого асортименту, де презентовані якісні та перевірені насіння томатів. Ціна Вас обов'язково порадує, бо наша компанія старається вести демократичну й гнучку цінову політику. Не треба боятися, що купили велику кількість посівного матеріалу, насіння може зберігатися до п'яти років. У Вас так само є можливість насіння помідорів купити (Україна) поштою, наші спеціалісти будуть раді Вам в цьому допомогти.

Гарного урожаю, бажає Вам інтернет-магазин «New Seeds»!