Насіння редьки

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 39

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 39

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння редьки – отримати ліки проти багатьох хвороб

Редька – з давнини відома нам рослина. Гостро-солодка м'якоть цього коренеплоду, до вподоби багатьом людям. З давніх-давен, цей овоч вважався, однією з найсильніших цілющих рослин. Так само і сьогодні, редьку використовують для лікування багатьох хвороб. Якщо ви запланували купити насіння редьки, та висадити в себе на городі, то Ви будете мати прямо вдома дієві ліки, що практично не матимуть побічних дій. За насінням редьки можете звернутися до нашого інтернет-магазину, ми з радістю допоможемо підібрати відповідний для Вас сорт редьки!

В чому користь редьки?

Ще з давнини помітили, що редька є чудовою панацеєю від простудних хвороб, які уражають легені людини, та заважають дихати, редька допомагає відходженню мокрот. Також, редька відома як сильний антисептик, рослина сприяє загоєнню ран та виразків, це притаманне так само і насінню редьки. Використання в їжі цього овоча добре позначається на Ваших нирках, жовчному міхурі та печінці. Якщо Ви страждаєте на сечокам'яну хворобу, тоді Вам обов’язково потрібно додати до свого раціону редьку. Також сік та м'якоть редьки, допомагає позбавитися зайвого холестерину, це є найкраща профілактика атеросклерозу.

Найбільш відомі види редьки

Існує велика кількість видів цього овочу, найбільш популярні з яких це:

  1. Чорна – насіння чорної редьки може давати урожай два роки без сівозміни. Відрізняється ця редька своїм конусоподібним виглядом. Вага даного виду близько 2-3 кг. Бажаєте мати найгостріший плід, рекомендуємо купити насіння редьки чорного кольору. Зазвичай, ця редька використовується для сушіння, консервації, довгого зберігання, або ж поїдання сирою;
  2. Червона – дуже близька за своїми характеристиками до чорної. Відрізняється кольором, та меншою мірою смаком. Червона редька не така гостра, як попередній вид, але аромат має сильніший. Добре підходить для зберігання та вживання свіжою;
  3. Зелена – відрізняється тим, що має зелененький колір коренеплоду, та високу соковитість м'якоті, будучи при цьому не надто гострою, на відміну від чорної та червоної. Таку редьку найчастіше використовують в кулінарії, оскільки вона має високу соковитість та не дуже гостра. Купіть насіння редьки зеленої та дістаньте овоч, що можна як їсти у свіжому вигляді, так і варити, тушкувати, смажити, маринувати та запікати;
  4. Дайкон – насіння такого типу, зазвичай мають в майбутньому плоди подовженої форми з високою соковитістю. У дайкона найменший ступінь гостроти так біле забарвлення. Має тривалий час дозрівання. Чудовий для приготування салатів.

Посадка редьки, рекомендації від «Нове Насіння»

Культура має багато сортів, але технологія посадки у всіх однакова. Відрізняються, як правило, це догляд за коренеплодами.

Основні рекомендації за посадкою і доглядом:

  • Висаджувати рекомендуємо в суглинний та родючий ґрунт, з проляганням ґрунтових вод на неглибокій відстані;
  • Перед тим як сіяти, треба забезпечити (проорати) глибокий шар не менше 30 см;
  • Щоб почати використовувати редьку літом або осінню, садити треба починати під кінець квітня. Для забезпечення належної лежкості зимою, садити треба під кінець липня;
  • Насіння редьки не вибагливе, частого поливу при проростанні не потребує. Вистачить поливу раз в тиждень. Коли плоди вже почали розвиватися, полив треба зробити частішим. Зелений вид редьки, найбільше потребує зрошення.

Купити насіння редьки поштою різних сортів пропонуємо в нашому інтернет-магазині «Нове Насіння». В нашому каталозі лише високоякісні товари з високим рівнем схожості та сильною енергією росту.

Оформити замовлення займе кілька хвилин. Насіння яке Ви виберете буде доставлене в найкоротші строки. Гарного урожаю!