Насіння ґарбуза

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 57

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 57

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Насіння гарбуза: інформація, види та особливості

Гарбуз – є одним з лідерів на овочевому ринку України, та займає п'яте місце за посівними площами які відводяться під цю культуру у світі.

На території України гарбуз вирощується, як правило, для експорту, але кожного року людей які мають на думці: «куплю насіння гарбуза» стає більше і більше, завдяки корисним властивостям у м'якоті, соку та гарбузовому насінні. Вони можуть відновлювати правильний обмін речовин та регулювати засвоєння їжі в організмі. Страви з гарбуза завжди повинні бути на столах людей, які страждають ожирінням, в нашому інтернет-магазині, Ви знайдете найкращі сорти гарбуза, перевірені роками у найбільших фермерів України та світу. Також, на насіння гарбуза, ціна в нашому каталозі спонукає фермерів-любителів і сільськогосподарських підприємств купити насіння гарбуза поштою саме у нас, та виділяти досить великі площі під цю рослину.

Гарбуз віддає перевагу легким ґрунтам з невисокою кислотністю, області з такими характеристиками ґрунту це: Херсонська, Одеська, Миколаївська та Запорізька.

Яке вибрати насіння гарбуза?

Перед тим, як купити насіння гарбуза, потрібно обов’язково дізнатися які бувають сорти цієї рослини. Вони можуть відрізнятись формою, забарвленням, смаком. А купити насіння гарбуза з доставкою по Україні, ви можете на нашому сайті.

На цей час, особливо має попит насіння гарбуза трьох типів:

  1. Великоплідні гарбузи. Цей вид має найбільший плід з високим вмістом цукру в м'якоті. Гладка плодоніжка, має яскраво-помаранчеву м'якоть. Якщо плануєте зимове зберігання тоді радимо купити насіння гарбуза цього виду, оскільки ці гарбузи дуже гарно зберігаються при низьких і кімнатних температурах. Відмінно підходить як для соку, так і для запікання і тушкування;
  2. Твердошкірі гарбузи. За назвою зрозуміло, що в них досить тверда, ніби дерев’яна шкірка, з ребристою та колючою плодоніжкою, м'якоть з досить насиченим смаком. Головною перевагою є раннє дозрівання рослини. Збори врожаю, як правило, в кінці літа. Насіння гарбуза цього типу дають відносно невеликий плід з жовтою м'якоттю і дуже смачним насінням. Якщо потрібен гарбуз для недовгого зберігання або ж заготівлі насіння, то найкраще для Вас буде купити насіння гарбуза твердошкірих сортів;
  3. Мускатні гарбузи. Найбільш ароматний вид гарбуза. Різниться відмінним кольором насіння і чудовими смаковими характеристиками. Мускатні гарбузи мають цікаву особливість, вони є пізньостиглими рослинами, що полюбляють тепло. Такі гарбузи не завжди встигають дозрівати до перших морозів, саме тому ми рекомендуємо для висадки використовувати розсадний метод. Для цього потрібно купити насіння гарбуза приблизно до початку квітня. Одним з популярних сортів вважається гарбуз «МУСКАТ ДЕ ПРОВАНС» від компанії Clause.

Гарбуз – особливості рослини

  • Для гарбуза було б добре виділити сонячну ділянку з будь-яким ґрунтом. Рослина невибаглива до якості ґрунту, але чим багатша земля, тим більшим, буде плід;
  • Найкращі попередники у гарбуза це: капуста, баклажани, перець, картопля, морква, буряк, помідори, цибуля;
  • Поливати гарбуз треба тоді, коли насіння проростає. Після того як сформувалася зав'язь плоду, понад 10-15 см, полив припиняйте. Не потрібно поливати рослину перед тим, як збираєте врожай.

Оскільки гарбуз, на сьогодні користується високою популярністю, то купити насіння гарбуза в Україні можна скрізь, але щоб отримати добротний урожай, перевагу треба віддавати тільки професійним агрофірмам, якою являється «Нове Насіння».