Насіння цукрової кукурудзи

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 67

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 67

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Наше насіння кукурудзи дасть відмінний урожай

Агромаркет «Нове Насіння», пропонує Вам купити насіння солодкої кукурудзи, оскільки наш посадковий матеріал лише найвищої якості від відомих та перевірених компаній-виробників в демократичний ціновій політиці. 

Кукурудза – це одна з найважливіших сільськогосподарських культур. Щорічний обсяг врожаю цієї рослини більше ніж 450 млн тонн. Популярність цієї культури пов’язана з її універсальністю, оскільки кукурудза є продуктом харчування не тільки людей, а і тварин. Крім того, кукурудза має багаж корисних елементів, завдяки цим властивостям, кукурудза впевнено входить в категорію найцінніших культур.

Солодка кукурудза буває середньостиглою (дозріває близько 100 днів) та ранньостиглою (вегетаційний період близько 80 діб). Висота стовбура рослини доходить трьох метрів, качанів на стовбурі 2-4 штуки. Загалом, розмір качана буває приблизно 20 см. Купити насіння цукрової кукурудзи бажає багато городників-любителів та аграріїв професіоналів, для того аби отримати відмінний врожай вони звертаються саме до нас. Маса одного качана коливається близько 200- 250 г. Він має цукрові зерна жовто-помаранчевого кольору з тонкою, шкіркою.

Як вибрати кукурудзу?

Кукурудза є рослиною одного року, Саме тому насіння треба купувати кожного року. Інтернет-магазин «Нове Насіння» пропонує купити насіння кукурудзи з доставкою по Україні. Для здійснення правильного вибору, існують певні класифікації.

Насіння кукурудзи як правило обирають, спираючись на:

  1. На термін за який кукурудза проросте. Дуже часто використовуються сорти середньої та ранньої скоростиглості. Кукурудза середньостигла – сорти у яких вегетаційний період, зазвичай +/- 100 днів. До інших входить кукурудза, що дозріває вже за 80 днів, по посіву;
  2. Смакові характеристики. Буває декілька типів кукурудзи, що різняться між собою вмістом цукру і структурою зерна, що міняється за високих температур. Якщо Ви бажаєте використовувати кукурудзу: консервувати, заморожувати, то Вам варто купити насіння кукурудзи цукрового сорту. Такі сорти відрізняються своєю соковитістю, однаковою структурою зерна, що не буде змінюватися за температурної обробки. Дуже часто люди купують насіння з малим вмістом цукру. Вони сухіші й добре тріскаються, максимально збільшуючись в розмірі. Такі сорти беруть для виготовлення попкорну.

Засади посадки кукурудзи

Кукурудза вимагає певних умов для свого вирощування.  "Куплю насіння кукурудзи, щоб отримати гарний врожай" - так думають всі фермери та городники. Ми своєю чергою, допоможемо Вам з вибором! Купуючи насіння кукурудзи, ціна якої визначить Ваш вибір в сторону саме нашої компанії «Нове Насіння», ви отримуєте посадковий матеріал з гарантовано високою врожайністю.

При посадці треба враховувати:

  • Який був попередник, посіяний на даній ділянці, найбільше підходить, щоб попередниками були: пшениця, картопля, зернобобові, цукрові буряки, ярі;
  • Ґрунт повинен бути легким, родючим, з добрим дренажем і не високою кислотністю;
  • Садити кукурудзу рекомендуємо після того, як ґрунт досягнув 10°C. Навіть малі заморозки призводять до загибелі рослини;
  • Насіння треба садити лише у зволожений ґрунт. Якщо садите в сухий, потрібно рясно поливати висаджену ділянку;
  • Глибина посадки повинна бути близько 5 см. Міжряддя робляться: 30 на 80 см;
  • За час вегетаційного періоду кукурудза повинна мати достатню кількість вологи, інакше качан не зможе правильно сформуватися.

Пропонуємо Вам швидко і надійно насіння гібридів кукурудзи купити в Україні саме в нас. Продукція куплена в нас відрізняється високим ступенем вологовіддачі й стійкістю до більшості хвороб, оскільки наше насіння пройшло спеціальну обробку. В нашому каталозі можна купити насіння кукурудзи найбільш популярних сортів за доступною ціною.