Насіння цукрової кукурудзи

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 60

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 60

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння солодкої кукурудзи - отримати користь та вигоду

Цукрова кукурудза - це улюблена смакота як для дорослих, так і для дітей. У солодкій кукурудзі містяться сахароза, фруктоза, глюкоза та багато інших корисних елементів. Ця культура широко використовується в кулінарії та використовується для приготування салатів, піци, супів, пирогів і інших популярних страв та закусок. Зерна цукрової кукурудзи багаті вітаміном В і є чудовим антидепресантом.

Види кукурудзи

Схоже на інші культурні рослини, кукуруда має свої види. Її можна вирощувати для корму та цукру. Остання є найпопулярнішою, оскільки містить багато цукру в кільцях, має рівну форму та насичений жовтий колір.

Терміни дозрівання кукурудзи.

  1. Рання - дозріває за 70-80 днів. Це найпопулярніший вид, оскільки дозволяє отримати врожай протягом короткого часу. Рослини невеликі, качани мають середні розміри, зерна цього виду досить солодкі. Серед найпопулярніших сортів для наших клієнтів є: Камберленд F1, Турбін F1, Ліскам F1, Ракель F1;
  2. Середньостигла - віддає урожай вже через 90-100 днів. Цей вид відрізняється міцними рослинами з великими качанами. У середньостиглої кукурузи зерна більші, ніж у ранньої, і мають більш густу текстуру, добре підходить для зберігання. Однак найбільший інтерес представляє Оверленд F1;
  3. Пізньостигла - дозріває за 110-130 днів. Вона має великі, потужні рослини з гарним врожаєм. Зазвичай кукурудзу цього виду вирощують у південних регіонах нашої країни, де тривалість вегетаційного періоду більша. З даної кукурузи роблять всім відомий попкорн. Гібриди цього виду мають гарну стійкість до різних шкідників та хвороб, вони мають кращі товарні та смакові якості та добре переносять несприятливі умови. Пізньостигла кукурудза в інтернет-магазині "Нове Насіння".

Рекомендації щодо вирощування цукрової кукурузи

Якщо ви вирішили купити кукурудзу для посіву, важливо знати, що ця культура вимагає високої температури та найкраще виростає на південно-східній частині країни.

Дуже важливо вибирати якісний посівний матеріал при покупці насіння оптом та купувати насіння кукурудзи в професійній упаковці.

Чинники, які слід враховувати при вирощуванні кукурудзи:

  • Світлолюбність кукурудзи. Найкраще обирати відкриті ділянки з великою кількістю сонця. У випадку, якщо кукурудзу висівають у тіні або занадто густо, рослина буде рости набагато повільніше та приносити набагато менший врожай;
  • Сівозміна. Важливо, що росло на ділянці раніше. Кукурудза найкраще росте після зернових культур, буряків, картоплі, гречки та озимих культур;
  • Добрива та обробка грунту. Один з ключових аспектів для отримання хорошого врожаю. Зазвичай грунт обробляють лущенням, боронуванням та глибоким вологою підготовкою. Перед посівом важливо удобрити грунт внесенням компосту або інших доступних добрив.

Бажаєте купити насіння кукурузи в Україні?

Зверніть увагу на інтернет-магазин "Нове Насіння", де ви знайдете найкраще насіння кукурудзи за приємними цінами, оскільки наша компанія співпрацює безпосередньо з виробниками з різних країн, включаючи Нідерланди, Францію, Швейцарію та інші.
Ми пропонуємо тільки високоякісний продукт, що має всі необхідні сертифікати якості. Купити посівну кукурузу дуже просто, зв'язавшись з нашими менеджерами або через вкладку "кошик" на нашому сайті.

Бажаємо вам врожаю!