Насіння кабачка

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 61

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 61

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Купити насіння кабачків в Україні

За доступною ціною, ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині.

Кабачки - це овочі, які належать до сімейства гарбузових. Вони містять у своєму складі 95% води, мають солодкуватий смак і використовуються для приготування багатьох страв української та європейської кухні. Їх споживають у вареному, смаженому, тушкованому, маринованому вигляді. Також з кабачків роблять смачну ікру. Цю культуру вирощують як звичайні дачники, так і професійні фермерські господарства.

Користь кабачків

  1. Кабачки особливо багаті вітамінами групи B і C, які є дуже важливими для функціонування організму людини;
  2. Сік кабачків корисний для нервової системи і має заспокійливий ефект;
  3. Крім того, це один з компонентів багатьох дієтичних раціонів, оскільки, окрім усього вищезазначеного, вони сприяють виведенню зайвої рідини та солей з організму.

Кабачки - овочі, які не вибагливі до ґрунту і можуть бути вирощені практично на будь-якій ґрунті, в умовах українського клімату з використанням невеликої кількості добрив та СЗР.

Яка різниця між сортами насіння кабачків?

Хоча кабачки є досить не вибагливою до клімату культурою, деякі сорти матимуть кращі показники схожості в південних регіонах країни, а деякі - краще підходитимуть для посадки в центральних і північних областях. По суті, якщо не враховувати виробника, саме морозостійкість і єдина різниця між сортами цієї культури.

У незначній мірі можуть відрізнятися насіння кабачка і за смаковими характеристиками. Тому всім початківцям городникам ми рекомендуємо придбати насіння кабачків "на пробу", щоб з'ясувати, який сорт або гібрид виходить краще.

Щодо гібридів, то їх відмінна особливість - це здатність до більш тривалого зберігання плодів на кущах. Також, вже зібрані плоди гібридів здатні до більш тривалого зберігання. Більшість закордонних кабачків, включаючи ті, що представлені на нашому сайті, є саме гібридами.

Де можна придбати насіння кабачків?

Це можна зробити на будь-якому господарському ринку. Але в тому випадку, якщо ви звикли віддавати свою перевагу тільки якісним і перевіреним європейським брендам, краще зробити це в нашому інтернет-магазині насіння "Нове Насіння". Ми можемо гарантувати гідну якість і належні умови зберігання, а також наше насіння має високі показники схожості, яка в цілому характерна для цієї культури.

В нашому каталозі ціна насіння кабачків найнижча на ринку, що означає, що кожен бажаючий зможе знайти саме те, що йому потрібно.