Clever Bioscience

Clever Bioscience італійська компанія, яка може задовольнити потреби в дослідженнях і розробках з різних бізнес-сфер. Компанія має досвідчений керівний склад, який повністю присвячений пошуку оптимальних рішень для клієнтських потреб.

ВІЗІЯ

Компанія прагне створити цінність з досліджень та інновацій, пропонуючи екологічно чисті та стійкі рішення для благополуччя людей з мінімальним впливом промислових процесів на навколишнє середовище.

МІСІЯ

Біотехнологія: наше майбутнє

Компанія Clever Bioscience працює над здійсненням клієнтських ідей в реальні продукти та цінні процеси, використовуючи передові технології в мікробіології, молекулярній біології, біокаталізі, хімії та формулюванні. В компанії впевнені, що промислова біотехнологія є серцем майбутнього, і її рішення повинні стати основою стійкого суспільства.

ГОЛОВНИЙ КЛЮЧ ДО УСПІХУ - ЕФЕКТИВНА СТРАТЕГІЯ

Компанія Clever Bioscience прагне перетворити клієнтські ідеї в реальні продукти та цінні процеси, спираючись на свою компетентність та конкурентоспроможність.

ПІДХІД компанії Clever Bioscience

Дослідження з орієнтованими цілями

Дослідження інноваційних продуктів в Clever Bioscience - це не лише наукове вправа: компанія встановлює експерименти, орієнтовані на клієнтські потреби і цілі, залежно від ринкового сектора, в якому діє клієнт. Дизайн дослідження осутнюється з метою надання на ринок біоцидів, засобів захисту рослин, біостимуляторів, медичних пристроїв або нових активних інгредієнтів з трьома основними цінностями:

  • Конкурентоздатна ціна
  • Висока якість
  • Найкраща продуктивність

ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАТИВАМ

Успіх компанії Clever Bioscience полягає в здатності поєднувати передові наукові технології з глибоким розумінням відповідних нормативних вимог у своїй сфері діяльності.

 

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.