ВОДОГРАЙ + ЧИСТИЙ СТАВОК - біопрепарат для декоративних ставків, Водограй

Код товару
4008
В наявності
Grouped product items
Фасовка Кіл-ть
100 грамм
288 грн.
-
+
400 грамм
1 109 грн.
-
+
1 кг
2 711 грн.
-
+

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Характеристика біопрепарату «Водограй чистий ставок»:

 • Форма: гранульований сипучий порошок
 • Колір: від темно-жовтого до коричневого
 • Склад: відібрані культивовані мікроорганізми і ферменти на органічному носії з подрібненого зерна кукурудзи.
 • Упаковка: 100 грам, 500 грам, 1 кг, 1,5 кг в пакетах, пластикових відрах або картонних коробках.

При використанні «Водограй  чистий ставок» абсолютно безпечний. Він нешкідливий для людей, морської, річної та озерної фауни і навколишнього середовища і повністю безпечно біорозкладається.

Інструкція по застосуванню

Біопрепарат працює ефективно при температурі води у водоймі від + 10°С до + 30°С. Для досягнення результату очищення водойми рекомендується застосування біопрепарату в зазначеному діапазоні температур. Таким чином, як тільки температура води досягає показника від + 10°С і вище, потрібно почати застосування біопрепарату “Водограй  чистий ставок”, а припинити вносити біопрепарат потрібно тільки при зниженні температури води у водоймі нижче +10°С.

«Водограй чистий ставок» застосовується з розрахунку 5 грамів біопрепарату на 1 м² дзеркала води при  глибині водойми до 2 м одноразово. У разі надмірної забруднення водойми при необхідності доза може бути продубльована. Для підтримки чистоти вносити з періодичністю в 2 тижні 1 грам біопрепарату на 1 м² дзеркала води.

Приготування біопрепарату

 1. Розводити біопрепарат необхідно в пропорції: 100 грам біопрепарату на 5 літрів  не хлорованої чистої води.
 2. Температура води для приготування біопрепарату повинна бути від +20ºС до + 25ºС.
 3. Настоювати біопрепарат необхідно помішуючи протягом 30 хвилин. Біопрепарат не розчиняється. Готова суміш води з біопрепаратом рівномірно розподіляється разом з осадом по поверхні водойми.

Залежно від пори року, температури, рівня кисню, ступеня забрудненості та обсягу мулу на дні водойми, на очищення води може знадобитися від 22 днів до 3 місяців. Біопрепарат ефективний при температурі не нижче + 10ºС і рівні pH від 5 до 8,5.

Спільно з біопрепаратом протипоказано застосування на водних об’єктах ультрафіолетових ламп, приладів та хімічних засобів для знищення бактерій та інших мікроорганізмів.
«Водограй  чистий ставок» може бути депресантом для рівня кисню. У деяких випадках рівень кисню необхідно відстежувати щоб, при необхідності, коригувати його регулюванням дозування біопрепарату або за допомогою додаткової аерації водойми. Для забезпечення ефективності роботи бактерій потрібна штучна аерація водойм за допомогою використання повітряних компресорів, що нагнічують повітря у воду, обладнання фонтанів або водоспадів.

Залежно від пори року, температури, рівня кисню, ступеня забрудненості та обсягу мулу на дні водойми, на очищення води може знадобитися від 22 днів до 3 місяців. Біопрепарат ефективний при температурі не нижче + 10ºС і рівні pH від 5 до 8,5.

Спільно з біопрепаратом протипоказано застосування на водних об’єктах ультрафіолетових ламп, використовуваних для знищення бактерій та інших мікроорганізмів.

Зберігати в темному недоступному для дітей сухому місці при температурі від +10ºС до + 25ºС!

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:ВОДОГРАЙ + ЧИСТИЙ СТАВОК - біопрепарат для декоративних ставків, Водограй
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.