ЕКСПРЕС / EKSPRES - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй

Код товару
4000
В наявності
Grouped product items
Фасовка Кіл-ть
75 грамм
54 грн.
-
+

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Біопрепарат складається з високопродуктивних мікробіологічних культур природного походження. Штами бактерій знаходяться в висушеному вигляді в органічному носії – подрібнених зернах кукурудзи. Бактерії починають активно і ефективно працювати тільки при внесення їх у живильне середовище (органічні продукти життєдіяльності і залишки їжі в каналізаційних і стічних системах, таких як вигрібні ями, резервуари для каналізаційних стоків, вуличні туалети, септики, автономні локальні очисні споруди). Мікроорганізми піддають прискореній деструкції і переробці білок, жир, клітковину, накопичені фекалії, відходи їжі, овочів, фруктів, туалетний папір і інший вміст каналізаційних стоків органічного походження в місцях застосування біопрепарату в рідину і вуглекислий газ з незначним утворенням (до 3%) мінерального осаду.

Продукти переробки цих бактерій, як і самі бактерії, екологічно чисті і нешкідливі для навколишнього середовища. Біопрепарат створений на базі новітніх біотехнологій з урахуванням вирішення проблем охорони навколишнього.

В результаті регулярного застосування препарату «Водограй Експрес» термін служби септика, вигрібної ями, туалету або автономної очисної каналізаційної системи стає практично необмеженим, не менше, ніж за 2 дні зникає неприємний запах, який до того ж не буде залучати мух та інших комах, поліпшується дренаж рідини в ґрунт, з огляду на видалення органічних відкладень на дні і на стінках каналізаційної споруди, немає необхідності виклику асенізаторської машини. Регулярне застосування препарату значно знижує витрату біопрепарату «Водограй Експрес».

Інструкція

Максимальна ефективність застосування біопрепарату «Водограй Експрес» досягається при рН від 5 до 8,5 і температурі середовища застосування (стоків у каналізації) від + 4°С до + 30°С.

Для успішної роботи препарату в септик, вигрібну яму, автономну локальну очисну споруду або резервуар для збору стоків потрібно забезпечити доступ повітря – це може бути вентиляційний канал або, в крайньому випадку, щілина між люком і кришкою достатня для припливу повітря.

Змішайте дозу Водограй Експрес з 5 літрами чистої питної води при температурі від + 20ºC до + 25ºC. Настоювати протягом 30 хвилин, час від часу помішуючи.

Суміш разом з осадом, що не розчиняється, залити в септик. Якщо немає доступу до вигрібної ями,  влийте суміш через унітаз, як показано на малюнку. Забезпечте доступ повітря до резервуару зі стоками.

Дозування

 1. Стартова доза: два (2) пакети Водограй Експрес на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.
 2. Регулярна доза: один (1) пакет на місяць на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.

* Для вигрібних ям більшого об’єму дозу слід пропорційно збільшувати, наприклад, на 8 м³ стоків – 4 пакети в якості стартової дози і 2 пакети на місяць.

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:ЕКСПРЕС / EKSPRES - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.