АЛІГАТОР ШОК / ALLIGATOR SHOCK - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй

Код товару
4004
В наявності
492 грн.
Grouped product items
Фасовка Кіл-ть
100 грамм
492 грн.
-
+

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

«ALLIGATOR SHOСK» — один з кращих біопрепаратів, вироблених на нашому підприємстві. Дійсно «шокова терапія» для септика, завдяки своїй ефективній формулі і складу біопрепарату

Відмінною особливістю “Alligator шок” є те, що він володіє концентрацією бактерій, що у багато разів перевищує аналоги. Це означає, що після внесення препарат починає діяти швидше аналогів. Щомісячна доза біопрепарату — 1 пачка на обсяг стоків від 1 до 5 м³. Це абсолютно новий високоефективний, неперевершений мікробіологічний засіб.

Склад: суміш натуральних сапрофітних мікроорганізмів  і ферментів у вигляді сухої суміші яка наноситься на поверхню кукурудзяних крупинок.

Инструкція:

Біопрепарат вноситься на ніч, коли водоспоживання зменшується. Препарат ефективно діє при доступі повітря в каналізацію.

 1. В залежності від об’єму стоків, готується доза з розрахунку: 1 пачка біопрепарату на об’єм стоків від 1 м³ до 5 м³ включно. На кожні наступні 5 м³ стоків кількість пачок збільшується пропорційно. У ємність з 5 літрів не хлорованої, відстояної, нефільтрованої води при температурі від +20°С до +25ºС всипати вказану кількість біопрепарату.
 2. Настояти 30 хвилин, перемішуючи рідину – суміш.
 3. Вилити все з осадом в вигрібну яму, септик, вуличний туалет, унітаз або ін. При зливі в сантехнічний прилад потрібно змити суміш, для чого пропустити близько 20 літрів холодної води, щоб весь біопрепарат потрапив в локальну каналізацію. Препарат застосовується один раз на місяць.

Дія біопрепарату проявляється в залежності від конструкції локальної каналізації до 2 діб за ознаками відсутності неприємних запахів, формуванню світло-сірої плівки і бульбашок вуглекислого газу на поверхні стоків. Відновне очищення відбудеться за 3 – 4 місяці. За умови правильної конструкції септика і здатності ґрунту поглинати рідину, після очищення каналізації препаратом стовп рідини в ній буде триматися на одному рівні. Щоб не погіршити дренаж не рекомендується відкачувати з каналізації більше 10% об’єму стоків. Контрольні заміри рівня стоків робляться вранці.

Дуже важливо. Фекалії у вуличному туалеті, вигрібній ямі і септику повинні бути повністю перекриті шаром води від 3 см, оскільки бактерії переробляють продукти життєдіяльності тільки в рідкому середовищі. Велика кількість води – на користь. Біопрепарат працює максимально ефективно при температурі стоків від +4ºС до +30ºС в рідини з рівнем рН 5 – 8,5. Зберігати біопрепарат в сухому і темному мічті при температурі від +10°С до +25°С.

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:АЛІГАТОР ШОК / ALLIGATOR SHOCK - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.