Біопрепарат для чищення каналізації в приватному секторі, Водограй

Код товару
4001
В наявності
Grouped product items
Фасовка Кіл-ть
20 грамм
60 грн.
-
+
50 грамм
134 грн.
-
+
100 грамм
254 грн.
-
+
200 грамм
476 грн.
-
+
400 грамм
938 грн.
-
+
1 кг
2 324 грн.
-
+
1,6 кг
3 696 грн.
-
+

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Скільки коштує підтримання чистоти у вигрібній ямі, септику, вуличному туалеті?

При використанні біопрепарату “Водограй”, щомісячні витрати на переробку органічної бруду в каналізації в приватному секторі становлять 6 грн. 00 коп. (За 5 грам біопрепарату) на 1 м³ стоків, що знаходяться у вигрібній ямі, септику або вуличному туалеті.

Це одна з найнижчих цін на ринку біопрепаратів при найбільш високій якості мікробіологічного препарату, а також ККД і ефективності його роботи.

Біопрепарат складається з високопродуктивних мікробіологічних культур природного походження. Штами бактерій знаходяться у висушеному вигляді в органічному носії – подрібнених зернах кукурудзи. Бактерії починають активно і ефективно працювати тільки при потраплянні їх в поживне середовище (органічні продукти життєдіяльності і залишки їжі в каналізаційних і стічних системах, таких як вигрібні ями, резервуари для каналізаційних стоків, туалети, септики, автономні локальні очисні споруди). Мікроорганізми піддають прискореній деструкції і переробці білок, жир, клітковину, накопичені фекалії, відходи їжі, овочів, фруктів, туалетний папір та інший вміст стоків органічного походження в місцях застосування біопрепарату в рідину і вуглекислий газ з незначним утворенням (до 3%) мінерального осаду.

Продукти переробки цих бактерій, як і самі бактерії, екологічно чисті і нешкідливі для довкілля. Біопрепарат створений на базі новітньої біотехнології з урахуванням рішення проблем охорони навколишнього середовища.

В результаті регулярного застосування препарату “Водограй” термін служби септика, вигрібної ями, туалету або автономної очисної каналізаційної системи стає практично необмеженим, не менше, чим за 2 дні зникає неприємний запах, який до того ж не притягатиме мух і інших комах, покращується дренаж рідини в ґрунт, зважаючи на видалення органічних відкладень на дні і на стінках каналізаційних споруд, немає необхідності виклику асенізаторських машин. Регулярне застосування значно знижує витрату біопрепарату «Водограй”.

Інструкція

Максимальна ефективність застосування біопрепарату “Водограй” досягається при рН від 5 до 8,5 і температурі середовища застосування (стоків) від +4°С до +30°С.

Для успішної роботи препарату в септик, вигрібну яму, автономну локальну очисну споруду або резервуар для збору стоків треба забезпечити доступ повітря – це може бути вентиляційний канал або, в крайньому випадку, щілина між люком і кришкою, достатня для вільного доступу повітря!

 1. Залежно від об’єму септика, вигрібної ями, резервуару під вуличним туалетом або локальною очисною спорудою готують так звану “стартову дозу” біопрепарату. Для цього відміряну кількість препарату необхідно залити 5 літрами не фільтрованої води, що відстоялася від хлору 24 години, кімнатної температури (від +20°С до +25°С).
 2. Періодично перемішуючи суміш води і препарату, дайте йому настоятися впродовж 30 хвилин. Біопрепарат не розчиняється, носій бактерій – кукурудзяна крупа випадає в осад. 
 3. Залийте приготовану суміш разом з осадом в септик, вуличний туалет з резервуаром для фекалій, вигрібну яму, локальну очисну споруду і таке інше. У разі вливання приготованого розчину через сантехнічні прилади (умивальник, унітаз) у будівлі необхідно пропустити через цей прилад не менше 20 літрів води, щоб бактерії в повному обсязі потрапили до вигрібної ями. Вміст ями під туалетом не перемішувати! 

Особливу увагу необхідно звернути на той чинник, що густі фекалії в резервуарі під вуличним туалетом (у вигрібній ямі, септику) повинні повністю перекриватися товщею води не менше 20 мм, оскільки біопрепарат гарантовано переробить продукти життєдіяльності тільки в рідкому середовищі. Надалі залишається тільки вносити щомісячно певну кількість препарату “Водограй”, як показано в таблиці.

Використовувати при дозуванні препарату виключно суху мірну ложку. Після набору порошку з пакету віджати пакет для видалення повітря і щільно зав’язати пакет. Почату упаковку зберігати в сухому темному місці при температурі від +10°С до +25°С. 

Термін зберігання – 3 роки від дати виготовлення.

Розрахунок дозування

 • Препарат «Водограй» расфасован в пачки по 100 г.
 • Періодичність використання препарату – щомісячно.
 • У одній мірній ложці (входить в комплект), набраній без гірки – 5 грам
Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Біопрепарат для чищення каналізації в приватному секторі, Водограй
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.