СЕЛЕФІТ / SELEFIT - гербіцид, Ukravit

Код товару
2241
В наявності
Grouped product items
Фасовка Кіл-ть
100 мл.
97 грн.
-
+

Володіє нищівною дією на дводольних видах однорічних бур'янів і деякі види злакових бур'янів. Діапазон застосування препарату, зручність дозування, вигідна ціна і позитивні відгуки про результати внесення пестициду дають можливість купити у нас Селефіт, залишившись при цьому у виграші.

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Опис гербіциду СЕЛЕФІТ (SELEFIT) – основні властивості:

Володіє нищівною дією на дводольних видах однорічних бур'янів і деякі види злакових бур'янів. Діапазон застосування препарату, зручність дозування, вигідна ціна і позитивні відгуки про результати внесення пестициду дають можливість купити у нас Селефіт, залишившись при цьому у виграші.

Характеристика:

Допускається приготування бакових сумішей на основі Селефіта, до складу яких можуть входити багато інших пестицидів. Зокрема використання невеликих доз прометрину спільно з препаратами, що містять хізалофоп-П-етил і феноксапроп-п-етил, істотно підвищують рівень токсичності його впливу на бур'яни. А спектр контрольованих гербіцидом бур'янів можна розширити шляхом приготування суміші з іншими грунтовими пестицидами на базі ацетохлору і метолахлору.

Механізм дії: Гербіцид Селефіт сорбується проростками і корінням бур'янупри досходового внесення, а також листям рослини на етапі появи сходів. Прометрин руйнує хлоропласти, блокує фотоліз води і призводить до гальмування реакції Хілла, що є частиною процесу фосфорилювання. В результаті відбувається зупинка синтезу АТФ і асиміляції вуглекислоти, пригнічення дихальних процесів рослини, а також інактивація ферментів, які беруть участь в синтетичних і обмінних процесах кореневої системи. Необоротні порушення основних параметрів життєдіяльності сорного виду проявляються через 2-4 дні, приводячи до повної загибелі бур'янів в інтервалі від 7 до 12 днів з моменту внесення.

Спектр дії:

Дводольні види бур’янів: галінсога дрібноквіткова, гірчиця (види) та редька дика (краще знищуються у фазі сходів), грицики звичайні, зірочник середній, портулак городній, роман польовий, фіалка польова, щириця (види), курячі очка польові, лобода (види), льонок малий, королиця посівна, дурман звичайний, герань розсічна, геліотроп європейський, гірчак (види), паслін чорний, шпергель звичайний, осот городній та рожевий (з насіння), кропива жалка, вероніка персидська, нетреба звичайна та колюча, переліска однорічна, буркун лікарський, ромашка (види), кучерявець Софії

Злакові види бур’янів: елевзина індійська, тонконіг однорічний та звичайний

Застосування:

 

 

Однією з головних причин зменшення врожайності культур - це засміченість посівів. З цим завданням добре впорається гербіцид селективної дії Селефіт, який знищує дводольні та деякі злакові бур'яни.

Особливостi застосування:

Обприскування проводиться по добре підготовленому і оптимально зволоженому ґрунту. У разі відсутності вологи рекомендується неглибока заробка. Якісна передпосівна підготовка ґрунту, наявність вологи в ґрунті, якісне внесення та заробка препарату (при необхідності) підвищують ефективність його дії. Не рекомендується проводити міжрядні культивації після внесення гербіциду, це зменшить його гербіцидну дію. Норма застосування СЕЛЕФІТ в однокомпонентному вигляді залежить від: вмісту гумусу в ґрунті, механічного складу ґрунту (легкий, середній, важкий), а також від прогнозованої актуальної забур’яненості та погодних умов. При змішуванні з препаратом на основі ацетохлору або пропізозохлору співвідношення має складати 1:1не перевищувати 2,0 л/га по ацтохлору. При перевищенні норми можливий прояв фітотоксичності на культурних рослинах, який зникає протягом короткого терміну. Окремі дводольні бур’яни (хрестоцвітні) краще контролюються у фазі сходів

 1. Властивості препарату: селективність впливу, тривалий період захисної дії (5-7 тижнів), екологічно безпечний.
 2. Рівень токсичності: Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності
 3. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт на коріандрі, сої, картоплі та моркві — 7/3 доби, горосі — не потребує/3 доби, соняшнику — 15/3 доби

Додаткова інформація

Застосування гербіциду має здійснюватися з урахуванням спектра його дії і рекомендованих норм внесення. А підбір препарату проводиться також на підставі практичності його дозування, характеру відгуків споживачів і конкурентності ціни. Облік даних змінних дозволить вигідно купити необхідний пестицид.

Виробник: Ukravit, Україна.

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:СЕЛЕФІТ / SELEFIT - гербіцид, Ukravit
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.