УНІКАЛЬ / UNIKAL - фунгіцид, Ukravit

Код товару
2284
Немає у наявності
Grouped product items
Фасовка
Немає доступних опцій цього товару.

Фунгіцид Унікаль має контактно-системну дію. Захищає від великої кількості грибкових хвороб посіви зернових колосових, ріпаку, а також виноградники. Препарат розроблений на основі тебуконазолу в концентрації 250 г/л, належить до хімічної групи – похідних триазолів.

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Опис фунгіциду УНІКАЛЬ (UNIKAL) – основні властивості:

Фунгіцид Унікаль має контактно-системну дію. Захищає від великої кількості грибкових хвороб посіви зернових колосових, ріпаку, а також виноградники. Препарат розроблений на основі тебуконазолу в концентрації 250 г/л, належить до хімічної групи – похідних триазолів.

Характеристика:

 • Висока ефективність і пролонгований захист культур.
 • Володіє зростання регулюючими властивостями.
 • Препарат Унікаль швидко абсорбується.
 • Немає стікання розчину після обприскування рослин.

Фунгици Унікаль абсорбується і розподіл всередині рослини активного інгредієнта тебуконазолу відбувається досить швидко. Синтез ергостеролу пригнічується діючою речовиною в мембранах клітин патогенних організмів і призводить їх до загибелі.

Інші агрохімікати, які захищають культурні рослини і рідкі добрива, крім лужних, можна використовувати спільно з фунгіцидом Унікальність. Перед кожним застосуванням препаратів, рекомендується перевірити їх на сумісність.

Застосування:

Фунгіцид Унікаль вносять якщо спостерігаються початкові симптоми захворювання. Щоб досягти максимальний результат треба стежити, щоб поверхня листя була добре покрита робочим розчином, і щоб вона не стікав з обробленого рослини. Потрібно враховувати інтенсивність росту культури і протікання захворювання. В осінній період норму витрати необхідно максимально збільшити – до 1 л/га. Наземна частина рослини практично припиняє розвиватися, а коренева система розвивається інтенсивніше, що сприяє поліпшенню зимостійкості. Після проведення робіт до збору врожаю зернових, період очікування становить 30 днів, а для ріпаку – 50.

Культура Норма
витрати препарату,
л/га
Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки Термін очікування до збору врожаю, днів (макс. кількість обробок)
Ріпак 0,7-1,0 Норма внесення восени розраховується в залежності від кількості листків на рослині (на 1 листок 0,15 л/га препарату). Борошниста роса, фомоз, сіра гниль, альтернаріоз, ціліндроспороз Обприскування в період вегетації культури 50(2)
Зернові колосові культури 0,7-1,0 Борошниста роса, іржа, піренофороз, септоріози листя і колосу, фузаріоз колосу Обприскування з початку кущіння до кінця колосіння 30(3)
Виноград 0,4 Оїдіум Обприскування в період вегетації (перед цвітінням і до закінчення росту ягід)
у чергуванні з іншими препаратами

Додаткова інформація

Агрохімікат випускається у формі концентрованої суспензії, зручною для транспортування і зберігання п'ятилітрової пластиковій каністрі. За класифікацією Всесвітньої Організації охорони Здоров'я фунгіцид Унікальність відноситься до 3 класу хімічної небезпеки. При строгому дотриманні інструкцій із застосування, практично безпечний для людей і тварин. Механізовані роботи проводити через 3 доби після обприскування, а ручні можна проводити відразу.

Виробник: Ukravit, Україна.

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:УНІКАЛЬ / UNIKAL - фунгіцид, Ukravit
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.