ТУРІЛ / TURIL - інсектицид, Ukravit

Код товару
2263
Немає у наявності
Grouped product items
Фасовка
Немає доступних опцій цього товару.

Новітній інсектицид із трансламінарними властивостями для надійного контролю лускокрилих шкідників у багаторічних насадженнях.

Доставка

по території України:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Делівері
 • Ін-тайм
 • Meest Express
 •  Оплата
 •  При отриманні
 •  Безготівковий розрахунок
 •  Відповідність всіх товарів:
 •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
 •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

Опис інсектициду ТУРІЛ (TURIL) – основні властивості:

Новітній інсектицид із трансламінарними властивостями для надійного контролю лускокрилих шкідників у багаторічних насадженнях.

Характеристика:

 • тривалий період захисної дії за рахунок фізико-хімічних властивостей емамектин бензоату;
 • мінімальний ризик виникнення резистентності у шкідників завдяки унікальному механізму дії;
 • трансламінарна дія забезпечує високу дію проти шкідників, що ведуть прихований спосіб життя;
 • висока ефективність дії не залежить від погодних умов (високих температур повітря, сонячного випромінювання та випадання опадів);
 • надзвичайно короткий період очікування від обробки до збирання, що дозволяє обробляти культури перед збиранням;
 • сумісний із біологічним захистом рослин на овочевих і кісточкових культурах.

Застосування:

Емамектин бензоат – несистемна діюча речовина з чітко вираженими трансламінарними властивостями. Володіє контактною та кишковою дією. Це нейротоксин, що порушує нормальне функціонування γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) – однієї з небагатьох амінокислот, яка діє як нейротрансміттер (передавач нервового імпульсу). Емамектин бензоат, як і інші авермектини, зв’язується з рецепторами ГАМК, що призводить до підвищення проникності іонів хлоридів у нервові та м’язові тканини в результаті відкриття глутамат-залежних хлоридних каналів. Тому після попадання діючої речовини в організм шкідника вже через кілька годин спостерігається параліч, блокується рухова активність, припиняється харчування і за кілька діб настає повна загибель (залежно від віку гусениць). За рахунок швидкого поглинання та трансламінарних властивостей емамектин бензоату зменшується вплив факторів навколишнього середовища на ефективність дії та мінімізується негативний вплив на ентомофагів.

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендовано змішувати з фунгіцидами на основі фосетил алюмінію.

Для отримання максимального результату необхідно забезпечити рівномірне покриття оброблювальних рослин. Обприскування проти плодожерок і листовійок найкраще проводити на початку відродження гусениць. За рахунок швидкого поглинання та трансламінарних властивостей емамектин бензоату зменшується вплив факторів навколишнього середовища на ефективність дії препарату та мінімізується негативний вплив на ентомофагів. При дотриманні усіх регламентів ТУРІЛ є безпечним для птахів, ссавців і корисних ентомофагів, а також може поєднуватися з біологічним захистом. Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 3 м/с). Необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування +10…25°С. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураженння хворобами, приморозками тощо).

Додаткова інформація

Для безпечного використання препарату Туріл та досягнення максимального ефекту дії препарату чітко дотримуйтеся інструкції виробника та правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами.

Виробник: Ukravit, Україна.

Культура

Шкідник

Норма внесення, кг/л/га

Спосіб та час обробки

Кратність обробок

Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)

Плодові (в т.ч. яблуня)

Плодожерки, мінуючі молі, листовійки

0,2-0,25

Обприскування в період вегетації культур (за появи шкідників і при перевищенні їх рівня ЕПШ)

2

14

Докладніше
Країна виробник Україна
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:ТУРІЛ / TURIL - інсектицид, Ukravit
* Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.