АЛІГАТОР / ALLIGATOR - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй

  Код товару
  4003
  В наявності
  Grouped product items
  Фасовка Кіл-ть
  100 грамм
  131 грн.

  Доставка

  по території України:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Делівері
  • Ін-тайм
  • Meest Express
  •  Оплата
  •  При отриманні
  •  Безготівковий розрахунок
  •  Відповідність всіх товарів:
  •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
  •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

  Опис

  «ALLIGATOR» — унікальна високоефективна вітчизняна розробка. Зручний в застосуванні доступний, але при цьому якісний продукт. Більше не потрібно відміряти ложкою дозу і вираховувати грами.

  ALLIGATOR — доступний ефективний препарат, який дуже просто застосовувати. Стартова доза – 2 пачки біопрепарату на об’єм стоків до 5 м³ включно. Щомісяця – 1 пачка. (Регулярна доза на об’єм до 5 м³ включно).

  Склад: висушена біомаса і спори мікробіологічних культур, залишки поживного середовища, крупа кукурудзяна, з’єднання мінеральних біогенних елементів.

  Інструкція по застосуванню біопрепарату Alligator

  Перед застосуванням уважно ознайомтеся з усіма написами на упаковці.

  Біопрепарат вноситься на ніч, коли водокористування зменшується. Препарат ефективно діє при доступі повітря в каналізацію.

  1. Залежно від об’єму стоків, готується стартова (на самому початку процесу очищення) або щомісячна доза. Стартова доза на об’єм стоків від 1 до 5 м³ – 2 пачки біопрепарату. Щомісячна доза на той же об’єм – 1 пачка. На кожні наступні 5 м3 об’єму стоків кількість пачок збільшується пропорційно. У ємність з 5 літрів не хлорованої, відстояної, нефільтрованої води при температурі від +20°С до +25°С всипати вказану кількість біопрепарату.
  2. Настояти 30 хвилин, перемішуючи рідку суміш.
  3. Вилити все з осадом в вигрібну яму, септик, вуличний туалет, унітаз і ін. При вливанні біопрепарату в сантехнічний прилад потрібно змити суміш, для чого пропустити через цей сан. тех. прилад близько 20 літрів холодної води, щоб весь біопрепарат потрапив в локальну каналізацію. Препарат застосовується один раз на місяць.

  Дія біопрепарату проявляється до 7 діб в залежності від конструкції локальної каналізації за ознаками відсутності неприємних запахів, формування світло-сірої плівки і бульбашок вуглекислого газу на поверхні стоків.

  Відновне очищення каналізації відбудеться за 3 – 4 місяці. За умови правильної конструкції септика і здатності ґрунту поглинати рідину, після очищення препаратом стовп рідини в каналізації буде триматися на одному рівні. Щоб не погіршити дренаж не рекомендується відкачувати з каналізації більше 10% об’єму рідини. Контрольні заміри рівня стоків робляться вранці.

  Дуже важливо. Фекалії у вуличному туалеті, вигрібній ямі і септику повинні бути повністю перекриті шаром води від 3 см і більше, оскільки бактерії переробляють продукти життєдіяльності тільки в рідкому середовищі. Велика кількість води – на користь. Біопрепарат працює ефективно при температурі стоків від +4ºС до +30ºС в рідини з рівнем pH 5 – 8,5. Зберігати біопрепарат в сухому темному місці при температурі від +10°С до +25 °С.

  Докладніше
  Країна виробникУкраїна
  Write Your Own Review
  Ви переглядаєте:АЛІГАТОР / ALLIGATOR - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй
  * Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.