АЛІГАТОР ШОК / ALLIGATOR SHOCK - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй

  Код товару
  4004
  В наявності
  Grouped product items
  Фасовка Кіл-ть
  100 грамм
  492 грн.

  «ALLIGATOR SHOСK» — один з кращих біопрепаратів, вироблених на нашому підприємстві. Дійсно «шокова терапія» для септика, завдяки своїй ефективній формулі і складу біопрепарату

  Відмінною особливістю “Alligator шок” є те, що він володіє концентрацією бактерій, що у багато разів перевищує аналоги. Це означає, що після внесення препарат починає діяти швидше аналогів. Щомісячна доза біопрепарату — 1 пачка на обсяг стоків від 1 до 5 м³. Це абсолютно новий високоефективний, неперевершений мікробіологічний засіб.

  Склад: суміш натуральних сапрофітних мікроорганізмів  і ферментів у вигляді сухої суміші яка наноситься на поверхню кукурудзяних крупинок.

  Инструкція:

  Біопрепарат вноситься на ніч, коли водоспоживання зменшується. Препарат ефективно діє при доступі повітря в каналізацію.

  1. В залежності від об’єму стоків, готується доза з розрахунку: 1 пачка біопрепарату на об’єм стоків від 1 м³ до 5 м³ включно. На кожні наступні 5 м³ стоків кількість пачок збільшується пропорційно. У ємність з 5 літрів не хлорованої, відстояної, нефільтрованої води при температурі від +20°С до +25ºС всипати вказану кількість біопрепарату.
  2. Настояти 30 хвилин, перемішуючи рідину – суміш.
  3. Вилити все з осадом в вигрібну яму, септик, вуличний туалет, унітаз або ін. При зливі в сантехнічний прилад потрібно змити суміш, для чого пропустити близько 20 літрів холодної води, щоб весь біопрепарат потрапив в локальну каналізацію. Препарат застосовується один раз на місяць.

  Дія біопрепарату проявляється в залежності від конструкції локальної каналізації до 2 діб за ознаками відсутності неприємних запахів, формуванню світло-сірої плівки і бульбашок вуглекислого газу на поверхні стоків. Відновне очищення відбудеться за 3 – 4 місяці. За умови правильної конструкції септика і здатності ґрунту поглинати рідину, після очищення каналізації препаратом стовп рідини в ній буде триматися на одному рівні. Щоб не погіршити дренаж не рекомендується відкачувати з каналізації більше 10% об’єму стоків. Контрольні заміри рівня стоків робляться вранці.

  Дуже важливо. Фекалії у вуличному туалеті, вигрібній ямі і септику повинні бути повністю перекриті шаром води від 3 см, оскільки бактерії переробляють продукти життєдіяльності тільки в рідкому середовищі. Велика кількість води – на користь. Біопрепарат працює максимально ефективно при температурі стоків від +4ºС до +30ºС в рідини з рівнем рН 5 – 8,5. Зберігати біопрепарат в сухому і темному мічті при температурі від +10°С до +25°С.

  Докладніше
  Країна виробникУкраїна
  Write Your Own Review
  Ви переглядаєте:АЛІГАТОР ШОК / ALLIGATOR SHOCK - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй
  * Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.