Bejo

Bejo (Бейо) – одна з провідних компаній-виробників насіння у світі. Спеціалізується на селекції, вирощуванні та продажу насіння.

Свій початок компанія бере з сімейного бізнесу, який сьогодні вже працює в більш ніж 30-ти країнах світу. Налічується близько 1700 співробітників, що працюють на фірмі.

Асортимент Bejo

Насіння Бейо мають понад 1000 сортів і гібридів, а випробування нових селекційних досягнень проводяться в Нідерландах, Італії, Польщі, Індії, Україні й багатьох інших країнах, тому покупець з будь-якої кліматичної зони отримає посадковий матеріал, який підійде саме для його регіону. Купити насіння Бейо можна в нашому інтернет-магазині. Наші фахівці допоможуть з вибором насіння і з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання. В нашому інтернет-магазині ви знайдете:

насіння кавуна Бейо, зелень Бейо, насіння буряків Bejo Zaden, насіння дині Bejo Zaden, насіння кабачка Bejo Zaden, насіння гарбуза Bejo Zaden, насіння кукурудзи Bejo, насіння гороху Bejo, насіння баклажану Bejo Zaden, насіння капусти Бейо, насіння моркви Бейо, насіння огірка Bejo Zaden, насіння перцю Bejo Zaden, насіння томату Бейо.

Контроль якості насіння

Bejo - перша компанія, яка отримала статус NAL (Акредитована Лабораторія) від Голландської Національної Інспекційної Служби в 1995 році. Це гарантує, що польові перевірки схожості, також чистоти, розміру і зараженості пройшли відповідність із норманами NAL.

Генетично Модифіковані Об'єкти (ГМО) – неприпустимі при селекції посадкового матеріалу компанії Бейо. Всі гібриди та сорти виводяться виключно класичним методом селекції. У разі, якщо в майбутньому буде робота з генетично модифікованим матеріалом, це обов'язково буде вказано на упаковці як ГМО-продукт, також ця позначка буде в нашому інтернет-каталозі «Нове Насіння».

Купити насіння Bejo в Україні

Дуже просто, в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо з виробником, а саме компанією Бейо, без посередників, тому ціна у нас, на порядок нижче ніж у конкурентів.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 148

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 148

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці