Насіння цукрового буряку

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Насіння цукрових буряків

Цукровий буряк – технічна культура, перевагою даного різновиду буряка є високий вміст сахарози, з чого і  має таку назву. Найчастіше використовується для промислового перероблення, маючи на меті отримання цукру. Після перероблювання залишаються відходи: жом, патока, використовувані для корму худоби. У народі цукровий буряк, також використовується для отримання алкогольних напоїв.

Види цукрових буряків

  1. Урожайна – має не велику кількість сахарози в плодах, але великий плід;
  2. Урожайно-цукрова – співвідношення середнього розміру плоду і кількості сахарози;
  3. Цукрова – має плоди не великого розміру, але великий вміст цукру.

Наука не стоїть на місці та з кожним роком з'являються нові сорти, які мають величезний розмір і значну кількість цукру в плодах. Також з хорошою стійкістю до температурних перепадів, шкідників і захворювань. Саме таке насіння цукрових буряків купити пропонує наш інтернет-магазин. 

Строк дозрівання цукрових буряків – 85-175 днів. Все залежить від того, який сорт ви для себе виберете: ранній, середньостиглий або ж пізній.  

Плоди цукрових буряків мають тривалий строк зберігання і при цьому не втрачають товарних якостей.

Краще насіння цукрових буряків у нас

В інтернет-магазині «Нове Насіння». Ми на пряму співпрацюємо з іноземними виробниками, тому насіння надходять до нас за найвигіднішою ціною.

Наші менеджери працюють з понеділка по п'ятницю і готові допомогти в будь-якому питанні, що вас цікавить. Номери, за якими можна з нами зв'язатися знаходяться у вкладці контакти. Чекаємо ваших дзвінків!

Бажаємо Вам щедрого врожаю!