МАСТЕР NPK 3.11.38+4 / MASTER NPK 3.11.38+4 - комплексне мінеральне добриво, Valagro

  Код товару
  2160
  В наявності
  Grouped product items
  Фасовка Кіл-ть
  25 кг
  Спеціальна ціна 3 392 грн. Звичайна ціна 3 989 грн.

  Добриво, призначене для інтенсифікації росту різних культур на початкових етапах, починаючи з посіву. Для цих цілей в добриві міститься велика кількість фосфору, малий обсяг азоту, органічні стимулятори і 1% цинку у вигляді хелати. Спільна дія цих речовин забезпечує «швидкий старт» культури - інтенсивний розвиток коренів і підвищену стійкість до низьких температур.

  Опис добрива МАСТЕР NPK 3.11.38+4 (MASTER NPK 3.11.38+4) – основні властивості:

  Добриво, призначене для інтенсифікації росту різних культур на початкових етапах, починаючи з посіву. Для цих цілей в добриві міститься велика кількість фосфору, малий обсяг азоту, органічні стимулятори і 1% цинку у вигляді хелати. Спільна дія цих речовин забезпечує «швидкий старт» культури - інтенсивний розвиток коренів і підвищену стійкість до низьких температур. Препарат випускається в мікрогранулованій формі.

  Вноситься безпосередньо при посадці насіння в ґрунт за місцем сівби. Крім своїх «прямих обов'язків», Micro NP також зменшує обсяги мінеральних добрив, які потрібно вносити в подальші етапи зростання - культура вже в стартовий період отримує певну кількість азоту і фосфору.

  Характеристика:

  • Препаративна форма - мікрогранули;
  • Склад (%): азот (NH4) - 4,0; фосфор (Р2О5) - 30,0; цинк (Zn) - 1,0; органічний стимулятор - 2,5.
  • Показник Ph - 4,0 в 1% -му розчині;

  Застосування:

  1. Зернові культури, ріпак, цукровий буряк, картопля, овочі відкритого ґрунту - 25-40 кг / га, вноситься разом з насінням;
  2. овочі закритого грунту - 40-80 кг / га при посадці;
  3. плодово-ягідні культури - 40-50 г під рослину.

  Додаткова інформація

  Ідеально розчинне добриво, очищене від всіх шкідливих домішок і хлору, незамінне для фертигації. До складу Master входять макро- і мікроелементи (хелати ЕДТА). Лінійку добрив Master можна використовувати для листового внесення при використанні ад'юванта і контролю рН робочого розчину. Для кожної фази вегетації рослин підібрано 6 різних співвідношень N: P: K, кожне з яких має своє забарвлення, що робить внесення Master значно зручніше.

  Виробник: Valagro, Італія.

  Докладніше
  Країна виробникІталія
  Write Your Own Review
  Ви переглядаєте:МАСТЕР NPK 3.11.38+4 / MASTER NPK 3.11.38+4 - комплексне мінеральне добриво, Valagro
  * Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.