ЕКСПРЕС / EKSPRES - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй

  Код товару
  4000
  В наявності
  Grouped product items
  Фасовка Кіл-ть
  75 грамм
  54 грн.

  Доставка

  по території України:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Делівері
  • Ін-тайм
  • Meest Express
  •  Оплата
  •  При отриманні
  •  Безготівковий розрахунок
  •  Відповідність всіх товарів:
  •  Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеної рослини
  •  Всі рослини ідеально приймаються в будь-якому регіоні

  Біопрепарат складається з високопродуктивних мікробіологічних культур природного походження. Штами бактерій знаходяться в висушеному вигляді в органічному носії – подрібнених зернах кукурудзи. Бактерії починають активно і ефективно працювати тільки при внесення їх у живильне середовище (органічні продукти життєдіяльності і залишки їжі в каналізаційних і стічних системах, таких як вигрібні ями, резервуари для каналізаційних стоків, вуличні туалети, септики, автономні локальні очисні споруди). Мікроорганізми піддають прискореній деструкції і переробці білок, жир, клітковину, накопичені фекалії, відходи їжі, овочів, фруктів, туалетний папір і інший вміст каналізаційних стоків органічного походження в місцях застосування біопрепарату в рідину і вуглекислий газ з незначним утворенням (до 3%) мінерального осаду.

  Продукти переробки цих бактерій, як і самі бактерії, екологічно чисті і нешкідливі для навколишнього середовища. Біопрепарат створений на базі новітніх біотехнологій з урахуванням вирішення проблем охорони навколишнього.

  В результаті регулярного застосування препарату «Водограй Експрес» термін служби септика, вигрібної ями, туалету або автономної очисної каналізаційної системи стає практично необмеженим, не менше, ніж за 2 дні зникає неприємний запах, який до того ж не буде залучати мух та інших комах, поліпшується дренаж рідини в ґрунт, з огляду на видалення органічних відкладень на дні і на стінках каналізаційної споруди, немає необхідності виклику асенізаторської машини. Регулярне застосування препарату значно знижує витрату біопрепарату «Водограй Експрес».

  Інструкція

  Максимальна ефективність застосування біопрепарату «Водограй Експрес» досягається при рН від 5 до 8,5 і температурі середовища застосування (стоків у каналізації) від + 4°С до + 30°С.

  Для успішної роботи препарату в септик, вигрібну яму, автономну локальну очисну споруду або резервуар для збору стоків потрібно забезпечити доступ повітря – це може бути вентиляційний канал або, в крайньому випадку, щілина між люком і кришкою достатня для припливу повітря.

  Змішайте дозу Водограй Експрес з 5 літрами чистої питної води при температурі від + 20ºC до + 25ºC. Настоювати протягом 30 хвилин, час від часу помішуючи.

  Суміш разом з осадом, що не розчиняється, залити в септик. Якщо немає доступу до вигрібної ями,  влийте суміш через унітаз, як показано на малюнку. Забезпечте доступ повітря до резервуару зі стоками.

  Дозування

  1. Стартова доза: два (2) пакети Водограй Експрес на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.
  2. Регулярна доза: один (1) пакет на місяць на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.

  * Для вигрібних ям більшого об’єму дозу слід пропорційно збільшувати, наприклад, на 8 м³ стоків – 4 пакети в якості стартової дози і 2 пакети на місяць.

  Докладніше
  Країна виробникУкраїна
  Write Your Own Review
  Ви переглядаєте:ЕКСПРЕС / EKSPRES - біопрепарат для вигрібних ям і каналізації, Водограй
  * Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.