ДЖЕК ПОТ / DZHEK POT - фунгіцид, Ukravit

  Код товару
  2273
  Немає у наявності
  Grouped product items
  Фасовка
  Немає доступних опцій цього товару.

  Комбінований агрохімікат системної дії призначений для профілактики і лікування виноградників, плодових, овочевих культур від широкого спектру захворювань. Створює надійний захисний бар'єр від багатьох хвороботворних організмів.

  Опис фунгіциду ДЖЕК ПОТ (DZHEK POT) – основні властивості:

  Комбінований агрохімікат системної дії призначений для профілактики і лікування виноградників, плодових, овочевих культур від широкого спектру захворювань. Створює надійний захисний бар'єр від багатьох хвороботворних організмів.

  Характеристика:

  • Ефективність при профілактиці й лікуванні.
  • Пролонговану системний вплив.
  • Варіативні строки застосування.
  • Швидко абсорбується культурною рослиною.
  • Малоймовірно виникнення резистентності.
  • Препарат Джек Пот проявляє високу толерантність до культурної рослини.
  • Збільшує кількість зав'язей, що сприяє підвищенню родючості.
  • Значно знижено пестицид ний вплив на культуру, так і на навколишнє середовище.

  Фунгіцид Джек Потза рахунок системного і транс ламінарного дії відмінно проникає в тканини рослини і швидко поширюється по ньому. Це сприяє пролонгації періоду впливу, оскільки навіть якщо після обприскування і випадуть опади, то більша частина препарату вже потрапить всередину культури.

  Дозволяється поєднувати з великою кількістю засобів захисту рослин за винятком лужних, але перед тим, як змішувати його з іншими препаратами, для повної впевненості в кожному конкретному випадку, краще провести перевірку на спільне використання.

  Застосування:

  Фунгіцид Джек Потдля профілактики потрібно вносити на початковому етапі вегетації. Додаткові обприскування проводять через 2-3 тижні. Загалом, роботи проводять від початку цвітіння до формування і дозрівання плодів. Фунгіцидом Джек Пот в залежності від культури обприскують 2-4 рази за весь час вегетації. Обсяг робочої суміші для плодових культур становить 800-1000 л/га, для огірків – 200-300 л/га. В залежності від того, як протікає хвороба, варіюють норму витрати. Роботи по обприскуванню проводити при температурі від 15 до 25 С у безвітряну, суху погоду при нормальній відносної вологості.

  Культурна рослина Спектр впливу Термін очікування у днях Кратність обробок Норма витрати л/га
  Яблуня парша, борошниста роса 20 3 0,3-0,4
  Абрикос курчавість листя, парша, борошниста роса 30 0,4-0,5
  Виноград чорна плямистість, оїдіум 20 0,4
  Персик гниль плодів, кучерявість листя, парша, борошниста роса 30 0,4-0,5
  Огірки відкритого грунту борошниста роса 14 0,25
  Огірки закритого грунту

  Додаткова інформація

  Активними речовинами, на основі яких розроблено препарат є: пенконазол, 100 г/літр і діфеноконазол, 200 грам/літр. Виробник препарату фірма Укравіт випускає його у формі концентрованої емульсії. Фунгіцид зарахований до хімічної групи похідних триазолів. По класу токсичності експерти ВООЗ віднесли його до малотоксичному 3 класу небезпеки, він практично нешкідливий для людей і тварин. Зручні тарні одиниці у вигляді пластикових пляшок об'ємом 1 літр. Після проведення робіт по обприскуванню рослин, треба почекати три доби, щоб проводити механізовану обробку, ручні роботи можна виконувати через тиждень.

  Виробник: Ukravit, Україна.

  Докладніше
  Країна виробникУкраїна
  Write Your Own Review
  Ви переглядаєте:ДЖЕК ПОТ / DZHEK POT - фунгіцид, Ukravit
  * Характеристики, зовнішній вигляд упаковки і комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження.